Diskuse na téma Doplněk stravy

Ahojky, máte některá zkušenosti s tímto doplňkem? http://www.alenkaobchod.cz/detail/powerful-worker-colostrum-60-tobolek/

Katoulinka 26.10.2015

Jojo, to je napsáno i na stránkách, ale spíš mě zajímalo, jestli to někdo užívá, aby řekl, jestli mu to pomáhá.

Klárka V. Katoulinka 14.11.2015

Ahoj, as10 life znám a spokojeně uužívám. Jedu už druhé balení. :) A musím říct, že nikdy mě žádný přípravek takto nepřekvapil. Šla jsem do něho hlavně kvůli problémům s padáním vlasů a špatnou pokožkou, což se nakonec po užívání zlepšilo. Navíc od té doby jsem ani nebyla nachlazená, což v tomto období je běžné u mě. :D

Vilma K. Klárka V. 03.12.2015

tak to jsem ráda, že to i funguje, jak slibují. Nerada kupuji zajíce v pytli. :D takže asi půjdu do tohoto. :)

Neliska 23.10.2015

Já jsem četla článek v nějakém časopise, teď už teda přesně nevím kde konkrétně.. Ale není to ten, oc byl vyvinut pro NASA? Protože pokud ano, tak v tom případě se té ceně není vůbec proč divit a hned bych to brala (za předpokladu, že to slouží k řešení problémů, které mám :D)

Katoulinka 16.10.2015

Ahojky, prosím Vás, znáte někdo tento doplněk? www.as10-life.cz ??? Jsou to dobře investované peníze???

Gabuška Katoulinka 21.10.2015

Neznám, ale je to docela dost peněz, to je pravda…

Vilma 18.09.2015

ja objednavam doplnky stravy jedine od nutriciusu mam s nimi dobre zkusenosti :-)

kamca Vilma 14.10.2015

vyzkousela jste od nutriciusu tu manosu?

Vilma kamca 19.10.2015

ano vyzkousela a mam opravdu dobre zkusenosti :-) vsechno co jsem od nich mela bylo dobre!! obzvlast teda ta manosa mi pomohla v tom podzimu asi njevice ze vsech tech doplnku stravy

kamca Vilma 21.10.2015

tak super objednavam tedy tu manosu a uvidim jestli objednam i neco dal :-)

Magda 25.08.2015

jedine co takhle pouzivam jsou chia seminka a citim se od te doby co si rto sypu treba kazde rano do jogurtu mnohem lepe :)

hana 11.06.2015

ahoj ja na doplnky stravy taky nejak neverim spise se spoleham na normalni registrovane leky, jako napriklad horcik: http://www.lekarna.cz/magnesii-lactici-0-5-tbl-mvm-portblnob100x0-5gm/ doplnuje mi energii a necitim se tolik ve stresu :)

SSissiii 11.03.2015

používám Acai Bio prášek, přidávám si ho pokaždé do něčeho jinýho je dobré, že se to dá střídat.

Daysulinek 26.02.2015

Já jsem vždycky patřila mezi odpůrce všemožných potravinových doplňků, ale když jsem začala více sportovat, tak jsem si uvědomila, že je třeba nějaké využít, dám sem jeden zajímavý článek, který hovoří o tom, kdy se jaké doplňky hodí baštit http://www.svet-zdravi.cz/clanky/potravinove-doplnky-aneb-kdyz-vyziva-nestaci

Marketka15 27.01.2015

Díky holky za reakce, snad bude taky sloužit tak jak má.

Gabuška 23.01.2015

U mě to zase bral táta… teda aspoň myslím, nejsem si úplně jistá, ale černá lahvička to byla…

Fantaska 19.01.2015

Já jsem to kupovala manželovi kdysi dávno, docela si to pochvaloval :P


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat