Diskuse na téma Probiotika

Ahojky chci se s vami poradit jestli pouzivate po antibiotikach nejake probiotika popripade s kterymi jste byli opravdu spokojeni? :) pouizivate i nejake probiotika jen po prodelani chripky a tak, vim ze kdyz uz mate vir v sobe tak je to znacka ze uz neco neni v poradku s telo se potrebuje branit. Poradte prosim diky :)

Michala 18.12.2017

Nebo vyzkoušejte probiotika. Jsou přímo určená po braní antibiotik, aby právě nedocházelo k těmto potížím www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_17/

Anita 26.12.2017

Já jsem přemýšlela nad probiotiky, ale zajímavě zní ten colonfit o kterém píšete.

Danda 27.12.2017

Určitě si ho také kup. Nebudeš litovat a nebudeš už mít problémy se zažíváním a jinými problémy.

Vanda 21.01.2018

ahoj, nakupujete někdo probiotika na www.pharmaagency.cz? Dost o tom čtu

Ivona 22.01.2018

pharmaagency? To mají nějaké vlastní výrobky?

Minďa Fulnek 22.01.2018

Já používám Colon Dophilus od Pharma Agency. Beru ho hlavně jako prevenci kvůli rakovině tlustého střeva.

Fiona 23.01.2018

to je také zařazeno mezi probiotika?

Zlatunka 23.01.2018

Colonfit mě pomohl od dlouhodobé zácpy, pěkněmě pročistil a ulevil od potíží.

Fiona 24.01.2018

To je fajne, to ja využívám spíše prevetivně ty probiotika, ale též od pharmaagency. Jak dlouho užíváš?

Theuš 25.01.2018

Podívejte se na www.colonfit.cz. Vše kolem něho je tam srozumitelně popsáno.

Jindra 06.02.2018

Mně se nejvíc osvědčila probiotika Biopron, s těmi mám dlouhodobě dobrou zkušenost. Takže když jsem začala mít problémy se zácpou atrvalo to už nějakou dobu, sáhla jsem po řadě IB-Symbio s vlákninou a po dvou týdnech fakt zlepšení. Beru i nadále v menším množství a zažívání se mi upravilo.

Zorka 10.02.2018

A vy s ním Theuš máte konkrétní zkušenost na jaký problém?

Jolča S 15.02.2018

já kupuji probiotika od Pharma agency. Prospívají mi a jsou za lidovou cenu, žádný předražený doplňky stravy.

Žanet Choceň 17.02.2018

Díky za tip. Koupila jsem si v lékárně probiotika od Pharma Agency. Nestáli tolik a jsem s nimi spokojená. Skvěle mi to upravilo zažívání.

Theuš 19.02.2018

Sahám po colonfitu vždy při užívání antibiotik. Funguje spolehlivě.

wendyska Theuš 21.02.2018

Já se dočetla na www.colonfit.cz, že je skvělý na problémy jako je zácpa, nadýmání, průjem. Má vysoký obsah vlákniny a proto je tak účinný.

Melánie wendyska 24.02.2018

To že je přírodní a bez chemie, je výborné .Proto je vhodný i pro těhotné ženy.

Ofka 12.03.2018

Co se týká probiotik, já mám dobrou zkušenost od pharmaagency.

Maťka Ofka 14.03.2018

Které užíváte a na jaký konkrétní problém?

Ofka Maťka 17.03.2018

Teď v období chřipek je dobré Probio C+D kvůli vitamínům.

Jolinda Ofka 21.03.2018

Našla jsem si stránky www.pharmaagency.cz. Mají výběr, a co mě potěšilo, že jsou pro všechny věkové kategorie.

Hanka 22.03.2018

Mně hodně pomohl colonfit, ale já měla opačný problém a měla jsem problém se zácpou.

Nukuska 24.03.2018

Dobré doporučení na probiotika od pharmaagency, neslyším o nich poprvé, takže je určitě zkusím.

Dorota 27.03.2018

dáváte svým dětem probiotika jenom v době nemoci, nebo i v době rýmy?

Anička 27.03.2018

Já mám dobré zkušenosti s colonfitem. Obsahuje jak probiotika tak prebiotika :)

Terry Anička 10.04.2018

No, tak tyto léky neznám. Ale co do probiotické i prebiotické složky jsou dobrá OMX probiotika - https://www.omxprobiotika.cz/ S těmi mám zkušenost, jsou to dobrá probiotika pro všechny pacienty, i pro ty, co trpí nějakou nesnášenlivostí.

Karla Terry 14.05.2018

Ahoj, prosím tě, jen dotaz... Ta OMX probiotika jsou vhodná i při Crohnově chorobě? Jak pomáhají? Nevíš náhodou?

Sofka Karla 14.05.2018

Ahoj, tady máš k tomu info - Probiotika jsou dobře snášena i lidmi s nejcitlivějšími trávicím ústrojím (lidé se střevními záněty, syndromem dráždivého střeva, nebo bakteriálním přerůstáním). Fermentace mění použité ingredience (vybrané druhy řas, hub, ovoce, zeleniny) do zcela jiné, snáze tolerovatelné formy, přičemž při fermentaci je použit pouze rostlinný materiál – tedy žádné mléko nebo mléčné výrobky.

Karla Sofka 01.06.2018

No, děkuji moc, tohle jsou pro mě docela cenné informace. Mám právě trápí to, že ne všechny doplňky mi sednou, prostě je asi nějak špatně natrávím...

Gréta Karla 14.08.2018

Souhlasím s vámi, dlouho mě trápí dráždivý trační, skvěle mě zabralo probio C+D od pharmaagency.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat