Diskuse na téma Partnerská matrace

15. 01. 2015 | Prosím o radu

Ahojte ,sháním partnerskou matraci do 10 tisíc a samozřejmě nějakou kvalitní,vím že kvalitní partnerská matrace do 10 tisíc není uplně běžný požadavek ale doufám že se najde někdo kdo takovou matraci sehnal a doporučí obchod kde ji sehnat.Trpím na bolesti zad takže bych ráda nějakou která by byla na tyhle problémy vhodná,prostě co nejkvalitnější za tu cenu.Děkuju

zuza 19.05.2015

no tak hlavně si každý musí tu matraci vybrat podle sebe nejlíp si na ní prostě chvíli poležet vyslechnout si o ní jaký má parametry pro koho se hodí atd. no prvně samozřejmě najít seriózního prodejce a dobrou značku a potom už by mělo být všechno v pohodě,sestra si s manželem koupila matrace v Prospánku a říkala že z dnešních prodejců jsou snad nejlepší.

Sára28 16.05.2015

S tím materiálem to je asi dost na tom kdo co preferuje.Řekla bych že záleží asi spíš na tom jak je ta matrace celkově udělaná než jenom na to z čeho je resp. Z jaké pěny je.Samozřejmě že molitanová matrace může být udělaná jak chce ale stejně se za chvíli proleží:Dale jde o ty celkové parametry jak je kdo potřebuje.

Bety-tyna 02.05.2015

Nevím teda jak obecně to je ale já jsem spokojená s matrací z bio pěny. Z každé strany je jinak tuhá takže ji stačí otočit a jako byste měli jinou matraci. Já spím na té tužší to je mylsím tuhost 4 a to mi vyhovuje akorát protože je sice tuhá takže mě z ní nebolí záda ale ani vůbec netlačí protože uplný povrch je takový měkký takže je i moc pohodlná

Sandriskaa 20.04.2015

s jakým materiálem máte dobrou zkušenost?nechci kupovat přímo ortopedickou protože to bude dražší ale jsou různé ty pěny a každá má jiné vlastnosti tak by mě zajímalo s jakou z těch co jsou tužší máte dobrou zkušenost

ksarka 10.04.2015

taky s partnerskou matrací nemáme problém ani mě nenapadá jaký problém by s ní mohl být.je pro dva pohodlnější a vypadá líp a jestli jeden nepotřebuje nějakou jinou matraci než ten druhý tak je to tak podle mě lepší

xxšárkaxx 07.04.2015

Mně osobě partnerská matrace vyhovuje víc. Nejen že to rozhodně vypadá líp ale taky je to pohodlnější protože se vám nikdy nestane že se vzbudíte v díře a bolavými zády. Takže podlě mě je partnerská matrace ve všem lepší než mít klasicky dvě matrace u sebe. Nechci tedy mluvit i za ostatní ale mě i manželovi tak to moc vyhovuje.

miška4 02.04.2015

A jak jste spokojení s partnerskou matrací? Myslíte že je to lepší než mít normálně dvě matrace?Taky teď sháníme nové matrace tak uvažuju nad tím že bysme zkusili taky tu partnerskou ale nikdy jsem na ní nespala takže nevím jeslti to má výhody nebo ne

xxšárkaxx 25.03.2015

Taky máme s manželem dobrou zkušenost s tím obchodem Prospánek, který tu už někdo zmiňoval, mají dobré ceny, velký výběr a když si nevíte rady tak vám o všem všechno řeknou a pomůžou s výběrem. Máme od nich postel i s matrací.

Bláža 24.03.2015

Ahoj, také jsem sháněla matraci zkus se podívat na http://e-matrace.com/levne-matrace, třeba ti tam pomohou. Nám doporučili matraci české výroby a jsme spokojeni :-P

Tana 22.03.2015

s těma matracema je to dneska těžký nikdy nevím čemu mám věřit. Když mají ve velkoobchodech kde prodávají skoro všechno matraci za dobrou cenu láká mě to ale potom si říkám že se tomu snad ani nedá vařit když to není v obchodě který prodává přímo jenom matrace a takový věci. Takže já se v tomhle řídím jenom podle rad známých, nechci riskovat

anastaziaa 13.03.2015

Určitě je dobrý kupovat matraci v normálním obchodě který prodává přímo jenom matrace a podobný věci. Z vlastní zkušenosti radím, rozhodně nekupujte matraci ani polštáře atd v nějakých hyper obchodech kde prodávají všechno, sama jsem se takhle napálila a nechala se zlákat cenou, která i tak byla dost vysoká na to co jsem si koupila. Takže nejlíp si nechat i poradit někde kde se na to fakt zaměřují.

šárka 04.03.2015

my máme s přítelem na bytě matraci z líné pěny a moc si ji pochvalujeme,oba rádi spíme:Da nevyspíme se uplně na všem,přítel je po operaci se zády a já mám lordózu takže mně prostě dokáže špatná matrace rozhodit záda,ale tahle je moc fajn a to ani není ortopedická,takže líná pěna jako materiál na matraci má u mě za 1!tady na těch stránkách co píše niccol mají podobné:)

Niccol 16.01.2015

zkus se podívat sem http://www.prospanek.cz/matrace mají tu hodně matrací za dobré ceny.Já mám matraci pro jednoho Revital za 2200, ale mají i hodně partnerských matrací

StankaHoy Niccol 22.02.2015

Omlouvám se že odepisuju až teď ale bylo toho teď hodně,pročítala jsem si i další diskuse a rozhodla se dát na tvojí radu protože o tomhle obchodě jsem četla i jinde takže na tom asi opravdu něco bude když bylo spokojeno víc lidí.Takže už mám matraci Perdormire,což je sama o sobě kvalitní značka a do ProSpánku jsem zašla osobně a nechala si poradit.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat