Diskuse na téma Partnerská matrace

15. 01. 2015 | Prosím o radu

Ahojte ,sháním partnerskou matraci do 10 tisíc a samozřejmě nějakou kvalitní,vím že kvalitní partnerská matrace do 10 tisíc není uplně běžný požadavek ale doufám že se najde někdo kdo takovou matraci sehnal a doporučí obchod kde ji sehnat.Trpím na bolesti zad takže bych ráda nějakou která by byla na tyhle problémy vhodná,prostě co nejkvalitnější za tu cenu.Děkuju

Lucifer 15.11.2023

Ahoj, s dovolením se přidám do diskuze. Někdo doporučení na kvalitní povlečení, co je příjemné na holé kůži a není hned po prani vybledlé?

Terkav Lucifer 23.11.2023

Mám z MK luzkoviny, budu pořizovat i dětem na zimu. Je to mikroplyš, takže extra prijemny. Jinak mám už pár let a barva stejná.

Lucifer Lucifer 25.11.2023

Koukala jsem a vypadá teda pohodlně. Na kolik perete? A má to zip nebo knoflíčky? Děkuji

Nina 22.02.2022

A jaké máte přikrývky? Nemáte někdo péřovou?

Helča Nina 23.02.2022

Taky zrovna hledám tak budu ráda za tipy

Kiska Nina 24.02.2022

Podívej se na polstareaperiny.cz máme od nich péřovou přikrývku i polštář a jsou úžasně pohodlný :)

Nina Nina 25.02.2022

Super tip, díky moc :-)

Kiska Nina 26.02.2022

Není zač, my jsme s nima moc spokojený

Helča Nina 27.02.2022

Paráda už mám vybráno.

Laugher 21.02.2017

www.grossmann-matrace.cz

ŠárkaK 23.12.2015

My máme tuhle http://www.prospanek.cz/essence-sendvicova-matrace-z-line-peny a je ideální, netlačí, je pohodlná a je správně tuhá kvůli zádům.

Dagmara ŠárkaK 25.09.2016

Jak se vám spí na líné pěně? Máme v plánu buď ji nebo latexovou, píšou o ní na https://www.covybrat.cz/nejlepsi-matrace/ , ale na druhou stranu z ní mám strach, neznám nikoho kdo by ji měl.

daniela 20.12.2015

matrace má být hlavně spíš tvrdá aby byla dobrou oporou pro páteř takže to chce vyzkoušet nebo si zjistit tuhost té matrace

Leník8 18.12.2015

Jaký materiál myslíte že je nejlepší u matrace? Slyšela jsem celkem chválu na línou pěnu, ale co jsem četla tak se mi líbí i vlastnosti té studené, chtěla bych hlavně nějakou tvrdší do které bych se nepropadala ale ne zase moc tvrdou aby byla pohodlná, takže by mě zajímalo s jakým materiálem máte nejlepší zkušenosti..

Market 13.12.2015

Máme Perdormire, to je opravdu kvalitní značka. Ještě vím, že Tempur jsou hodně dobré, ale myslím, že v tom centru zdravého spánku mají všechny do dobrých značek ;-)

Evelyn 10.12.2015

Doporučuji matrace od značky Purtex - sama mám a jsou výborné! :-)

Dianadia 10.12.2015

A jaká značka je nejlepší, nebo jaké značky z těch co tam mají?

Market 25.11.2015

Obchod neznám ale ty značky matrací co tam prodávají znám a jsou dobré ;-)

Dianadia 21.11.2015

Já teď našla tenhle e-shop www.centrumzdravehospanku.cz a mají tam dobré ceny a ty matrace podle popisů a značek vypadají kvalitně, takže já si odtud asi objednám, neznáte někdo náhodou?

Kika 23.10.2015

Ano - jak píšu. Je ortopedická a je to přímo tahle http://www.prospanek.cz/matrace-tempur-original-19-cm

Kika 21.10.2015

A to máte ortopedickou matraci Mnado?

Mnada 19.10.2015

Já mám ortopedickou matraci Tempur, koupila jsem ji v prodejně Prospánek v Praze.

Kika 16.10.2015

Já mám radši mekší a manžel zase potřebuje tvrdou takže partnerská pro nás nepřipadá v úvahu i když by se mi to líbilo :-( od jaké značky je dobré koupit ortopedickou?

Kvetuska99 30.09.2015

My teda nemáme partnerskou ale máme každý matraci zvlášť. Manžel má radši měkší a já zase měkkou nesnesu takže mi přijde lepší mít každý svoji a můžete si vybrat sami podle sebe

Hani1 23.07.2015

Kupovala jsem jí přes internet a v pohodě, pořádně jsem si přečetla ty parametry a zjistila si co nejvíc o tom materiálu, takže mě nemělo co překvapit.

ivik 21.07.2015

kupovalas jí rovnou z internetu nebo si jí viděla naživo?nemám teď moc čas chodit na nákupy ale nevím jestli stačí si o matraci přečíst a nezkoušet ji přímo…

Hani1 20.07.2015

Já sehnala matraci tady http://www.centrumzdravehospanku.cz/. Nechtěla jsem žádnou drahou ale taky jsem potřebovala kvalitní kvůli zádům a tady se mi podařilo vybrat za dobrou cenu dobrou matraci.

Zuzina 22.05.2015

Podle me na partnersky matraci nema byt co spatnzho protoze není tam dira a vypada to dobre…jedinou vyjimkou by mohl byt kdyz ma kazdy z paru jiny naroky na matraci…jeden chce tvrdsi druhy meksi…jeden potrebuje drazsi protoze ma problemy se zadama nebo kloubama druhej ne...chce se to poptat a vyzkouset co se da...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat