Diskuse na téma Dárek na Valentýna

02. 02. 2015 | Prosím o radu

Ahoj, máte někdo nějaký zajímavý nápad, co dát manželovi k Valentýnu? Tak do tisícovky. Vtipné spodní prádlo a podobné věci není ani jeho ani můj styl. Děkuju. Míša

Já dostala novou sadu skleniček na víno https://www.bakly.cz/sklenice-na-cervene-vino-palermo-gold-30cl-4-ks-27579 :D. Tak takových dárků víc, prosím. Vlastně teď už hlavně ty láhve s vínkem :)).

Laura 16.02.2024

Já jsem teda dostala od partnera šperk a šátek od Eweny. Co jsem si vyhlídla a ukazovala jsem mu, že se mi líbí. Tak mi udělal radost. My si ale dáváme dárečky nějak celoročně a děláme si radost. Vyloženě valentýna jako takového neslavíme. Máme raději první máj. Spíše jsme ten den spolu, zajdeme si na dobrou večeři, do kina nebo do divadla. :)

Hvězda Laura 20.02.2024

Taky to tak máme. Máme raději první máj. Značku neznám, ale šátky mám moc ráda a nějaký nový bych taky snesla. To je butik nebo nějaký eshop?

Laura Laura 29.02.2024

Eshop https://www.ewena.cz/. Šátky mají moc hezké a kvalitní. Já od nich už jeden mám i s kašmírovou šálou a ta je teda taky úžasná. :)

EvaLesa 11.02.2024

Ahoj, ráda bych diskuzi zas po roce oživila. Jaký dárek chystáte letos pro své drahé polovičky?

Janka746 EvaLesa 14.02.2024

Nová kabelka Bugatti ELLA Shopper M z Nejkufry, co jsem si moc přála

Jenda 10.10.2023

Nejlepší je low carb. Prostě změnit životní styl, začít cvičit, sestavit si jídelníček. S přítelkyní jsme přes kovid oba docela přibrali a zkusili jsme KetoDiet. Teď už se oba jen udržujeme a posilujeme, baví nás pohyb a cítíme se skvěle. Od KetoDiet už máme jen proteinové nápoje, ale doporučil bych to všem, hlavně těm, co už jsou obézní nebo na hranici obezity s BMI kolem 30.

Jarka 21.01.2023

Ahojky, také si sem jdu pro radu co dát svému příteli k Valentýnu. Sportovec tedy nějak není, ale ráda bych mu dala něco netradičního a asi i osobního. Co myslíte?

Ilona Jarka 23.01.2023

Jarko koukněte na eshop vzpominkovyodlitek.cz ,můžete si zde vybrat sadu na výrobu odlitku, to mi přijde pěkný osobní dárek :-D

Jarka Jarka 25.01.2023

Ilčo děkuji moc za typ, nakonec jsme tam vybrala tento partnerský odlitek https://www.vzpominkovyodlitek.cz/bronzove-3d-srdce/ a tedy mají tam opravdu moc hezké věci, rozhodně využiji i na jiné příležitosti :-D

Ilona Jarka 31.01.2023

Jarko nemáš zač, také zde moc ráda nakupuji, a ten odlitek co jsi vybrala je moc pěkný .-D

Monika 08.01.2023

Ahoj, já budu manželovi (protože je vášnivý sportovec) kupovat funkční oblečení. Shodli jsme se, že si budeme dávat praktické dárky, které využijeme.

tereza Monika 10.01.2023

a můžu se zeptat, kde oblečení nakupujete? jsem zklamaná se zbožím různé v obchodácích, protože mi přijde že kvalita je čím dál horší

Monika Monika 15.01.2023

tereza: Já nakupuju na stránkách www.baridiwear.cz Jsem spokojená s kvalitou, už máme několik kousků oblečení, takže vím, že tím udělám muži určitě radost...

tereza Monika 18.01.2023

Monika: skvělý, děkuji za doporučení, určitě se ráda podívám

Táňa 30.03.2022

Já jsem dala letos chlapovi proteinovou dietu. Vybrala jsem https://www.ketodiet.cz/. A musím teda říct, že jako paráda :) Chlap se mi mění před očima :)

Lili Táňa 01.05.2022

Ty jo, tak to měl radost, ne? A to jsi mu ji dala na vánoce? Takže už je po ni, ne? Jak teď jí? Dodržuje něco?

Vendy Táňa 30.05.2022

Ahoj holky, já jsem si tu ketodiet koupila teď a jsem ráda, protože jsem měla 15% slevu :) Ona platí do 5.6. takže neváhat a kupovat :)

Kamča Táňa 30.06.2022

Kolik se ti podařilo díky té dietě shodit?

Ilona Táňa 29.07.2022

Ahoj, taky o té dietě pro chlapa uvažuju. Jen bych se ale chtěla zeptat, jaký program jsi pro něj zvolila a podle čeho jsi se rozhodovala? Je to podle toho, kolik má jít kilo dolů?

Berenika Táňa 28.08.2022

Já jsem zvolila ketodiet program medium. A orientovala jsem se podle toho, kolik jsem chtěla shodit. A musím říct, že mi tento program perfektně vyhovoval. Jídla mňam, fakt chutná, žádný pocit hladu a přitom jsem hubla :) Super prostě :)

Karla Táňa 02.10.2022

Holky, vyhovuje ta dieta chlapům? Přeci jen, oni mají jiné stravovací návyky, než ženy, jí poměrně dost a taky to složení jídla je u nich jiné. Tak by mě zajímalo, zda je jídla zasytí. Děkuji.

Betka98 Táňa 24.11.2022

Hej, tak to my bychom potřebovali doma oba s chlapem :). Ale já se v tom nejsem vůbec schopná orientovat. Jak si na té KetoDiet vyberu, co mi zabere? A co chlapovi? To asi nebude stejné, že?

Darka Táňa 03.02.2023

Betko, ahoj :) Já jsem se, když jsem vybírala program, hodně orientovala podle tohoto návodu https://www.ketodiet.cz/stranky/bmi-kalkulacka/. Je tam kompletní info. A pokud by sis nevěděla rady, napiš jim mail nebo zavolej. Na lince jsou skvělý holky. A nebo mají FB skupinu, která hodně radí.

Valinka Táňa 01.03.2023

Počkej a to on si tu dietu přál? Jako já se jen ptám, zda se třeba neurazil? :D

Hanny Táňa 27.03.2023

Ahoj, já jsem moc ráda, že jsem na tu diskuzi narazila... Můj chlap si taky přeje proteinovou dietu a pokukuje po https://www.ketodiet.cz/. No a já, než ji koupíme, bych se chtěla zeptat, zda chlapům složení diety vyhovuje... Nehladoví?

Krista Táňa 26.04.2023

Táňo, chci se zeptat... stačí chalpovi ta jídla? Netrpí hladem? Víš jak, aby se pak nedojídal...

Laura 29.01.2022

Zdravím, jaké máte letos dárky pro své polovičky k Valentýnu? Slavíte, neslavíte? :-)

Peta Laura 31.01.2022

Ahoj, já letos koupím něco na https://www.darkoviny.cz/. Tam mají super nabídku dárků pro chlapy, takže tam určitě vyberu :)

Krista Laura 01.02.2022

A už jsi tam něco vybrala? :)

Laura Laura 12.02.2023

Krista: Joo, koupila jsem tam pouta a lechtivou hru na večer :)))

Milena 23.11.2021

Ahoj, no, tak je to za námi, ale vánoce před námi... Holky, co kupujete chlapům na vánoce?

Anka Milena 03.12.2021

Ahoj, pokud hledáš tip, doporučuju kouknout na https://www.darkoviny.cz/darky-pro-muze-3. Tam najdeš spousty inspirace :)

Iva Milena 28.12.2021

Jojo, já jsem tam vybrala spousty dárečků :) Co ty jsi tam koupila? :)

Krista Milena 02.01.2022

U nás doma měl teda neskutečný úpěch tento dáreček https://www.darkoviny.cz/cokoladove-profinaradi. Manžela rozesmál a potěšil. A to jsem měla fakt radost :)

Linda Milena 09.12.2022

Hej, jako můj chlap je tak trošku po covidu tlustík, tak jsem si říkala, že bych mu pořídila krabičkovou dietu, asi tu od KetoDiet. On o ní i sám mluvil. Kámoška takhle dala dolů asi 15 kg po porodu. Co myslíte? Není to blbé?

Dianadia 10.02.2021

Co jste letos vybrali k Valentýnovi? Zatím mě nikde nic moc neoslovilo, tak budu ráda když se podělíte o nápady :-)

Majka Dianadia 11.02.2021

Taky ještě hledám, řekla jsem si, že chci tenhle rok vybrat něco speciálního a o to je těžší něco vybrat.

Kiska Dianadia 12.02.2021

Doporučuju podívat se sem https://www.bewooden.cz/ mají originální a opravdu stylové hodinky a šperky s detaily ze dřeva, jsou to kousky, které jinde neuvidíte. Mám od nich krásné šperky a manžel hodinky a nosíme je pořád :-)

Anet 17.08.2018

My si s mužem kupujeme spodní prádlo a zatím nás to neomrzelo :) je to věc, které není nikdy dost a je taky potřeba ho obnovovat :)

Jarka Anet 30.08.2018

Odkud si prádlo objednáváte ? A nestalo se vám že jste netrefili velikost ? Moc eshopů prádlo totiž nemění :/

Anet Jarka 22.09.2018

Převážně objednávám z trenýrkárny, protože je to jeden z eshopů který má zaprvé velký výběr a normální ceny. Hlavně když člověk vychytá ty jejich akce .. teď jsem se dívala že mají zase nějaké slevy

Nikola Anet 31.10.2018

No co jsem se dívala na stránky trenýrkárny tak si tam člověk fakt vybere hlavně mají pořád nějaké slevy :O což je super teď před vánocema

Dáša 30.03.2017

Ráda bych dárek k narozeninám pro třicetiletého bratra. Zvažuji něco do kuchyně, jelikož rád vaří. Poradíte mi kuchyňský mixér nebo robot?

Katty Dáša 15.04.2017

Jestli vaří, tak se mu určitě robot hodí. Já mám od Oravy takový starší, ale stále funkční, jsem spokojená.

Bohunka Cmíralová 15.03.2017

mamce a sestře jsem k Valentýnovi koupila velmi účinné růstové sérum na řasy na luvica.cz. Utráci hodně peněz za řasenky a umělé prodlužování řas. Taky jsem jim tam přiobjednala každé kvalitní pleťový krém proti stárnutí.

Petr Hvozdík 08.03.2017

já svý ženě koupil nějakou kvalitní kosmetiku na luvica.cz. Manželka si potspí na Synouvelle Cosmetics, což je velmi kvalitní kosmetika.

Žaneta Brisudová 08.03.2017

já manželovi koupila bylinný balíček od značky Herbadent. Složila jsem ho z několika produktů. Obaly produktů působí na první pohled velmi dobře. Do balíčku jsem objednala různé bylinné koupele, gely na dásně, bylinné pasty na zuby, medicinální vína, bylinnou ústní vodu a další produkty od Herbadentu.(www.herbadent.cz)

Matilda 06.03.2017

Já jsem na klíče od auta a od bytu koupila manželovi svítilnu, takovou drobounkou svítilnu Ledlenser s váhou 11 g a délkou 48 mm, jedná se o jednu z nejmenších kapesních svítilen vůbec. Mrkněte na www.ledlenser.cz. Vždy ji má na klíčích, které má pořád v kapse, takže ji využívá pravidelně, protože ji má v podstatě vždy po ruce.

Renata 27.02.2017

Dostal doplněk stravy Erectan na podporu erekce. Když jsem mu ho koupila, začal ho brát a je rád! Jinak by se k tomu nerozhodl.

Božka 25.02.2017

rozhodně bych vyzkoušela nějakou kvalitní kosmetiku pro ženy. Spoustu kvalitních přípravků mají na luvica.cz

Jana Čermáková 07.02.2017

No holky, chlapovi k Valentýnovi by se spíš hodila nějaká věcička na sport či outddoor. Já jsem na www.ledlenser.cz mu objednala kvalitní čelovku. Využije ji venku v podstatě kdekoliv.

Linda Miňáková 07.02.2017

já svému chlapovi na Valentýna objednala toaletní vodu Calvin Klein, maj ho na www.notino.cz v akci za 239 Kč a pak toaletní vodu David Beckham, tu tam mají v akci za 277 Kč.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat