Diskuse na téma Dárek na Valentýna

02. 02. 2015 | Prosím o radu

Ahoj, máte někdo nějaký zajímavý nápad, co dát manželovi k Valentýnu? Tak do tisícovky. Vtipné spodní prádlo a podobné věci není ani jeho ani můj styl. Děkuju. Míša

Simča Pálková 07.02.2017

já jsem rodičům objednala na www.herbadent.cz bylinné koupele, mají na ně teď akce a k tomu ještě bylinný gel na dásně Herbadent. Myslím, že je to pro ně vhodný dárek.

Marcela 29.01.2017

Já jsem objednala klukům doma X box.

Martina Bělská Marcela 14.02.2017

Já k Valentýnovi koupila manželovi pánský náramek Sector Jewels za 940 Kč na azluxus.cz.Je takový masivní, z chirurgické oceli, moc mě zaujal hned na první pohled.

Diana H Martina Bělská 15.02.2017

Já svému příteli koupila krásné hodinky Bentime za necelou tisícovku. Jsou značkové a objednala jsem je na azluxus.cz

Libuše Diana H 16.02.2017

K Valentýnovi jsem dostala lubrikant od Erectanu. Hlavně si to užil manžel. Moc si dáreček pochvaloval a byl žhavý jak uhlík.....Docela mě tím překvapil...

Zdenek K Libuše 24.02.2017

Manželka si potrpí na kvalitní kosmetiku SYNOUVELLE COSMETICS. Hlavně na jejich řadu pleťových krémů na vrásky. Objednal jsem ji tam balíček této kosmetiky na luvica.cz. Byla moc spokojená.

Hana B Zdenek K 25.02.2017

mamči na různé příležitosti kupuji pro suchou a zralou pleť krém na pleť Kvalitní Anti-Aging krém, který dodává okamžitě a dlouhodobě intenzivní vlhkost pro suchou a zralou pleť.Kupuji ho na luvica.cz

Bettyb 28.01.2017

My jsme si koupili k výročí novou televizi od Oravy. Radost měla samozřejmě jen mužská část rodiny.

Rebeka H Bettyb 07.02.2017

mamči jsem na Valentýna objednala pleťový krém na vrásky na www.luvica.cz. Má ráda kvalitní značkové krémy.

Laugher 24.01.2017

Nejlepší je koupit něco z elektroniky

Petr Jeremiáš 23.01.2017

co jiného na Valentýna pro krásnou ženu než krásné šperky. Originální kousky jsem objednal na www.azluxus.cz

Dobromila 18.01.2017

já svému miláčkovi koupím k Valentýnu značkové hodinky. Různé modely a velmi známé značky mají na azluxus.cz. Nejvíc se mi líbí ty od značky Bentime, nemohu se pořád rozhodnout které.I ty hodinky značky Swatch nejsou k zahození.

Oldřich Kerný 18.01.2017

Na Valentýna jsem se plácl přes kapsu a chtěl bych své ženě udělat radost. Koupil jsem ji kvalitní kosmetiku na luvica.cz. Manželka si potrpí na velmi kvalitní krémy a na účinná séra na oční partie proti stárnutí.

Kateřina 16.01.2017

A kde? Dlouho, nějaký hledám, a stále ne a ne najít.

Simča Kateřina 27.01.2017

Tady je adresa i s mapkou http://www.fotoprome.cz/pages/kontakty.asp :o))

Alice Simča 28.01.2017

Byla jsem zde na focení minulý měsíc, a vše super. Překvapila mě mile také kvalita vytisknutých fotek. Všechno fakt parádní.

Simča 15.01.2017

Letos daruji takový dárek, který bude pro nás pro oba. :) A budeme to mít jako pěknou vzpomínku. Rodinné focení v ateliéru.

Rusik 17.08.2015

Dobrý den chtěl bych ženě dát k výročí dárek v pohobě video záznamu z naši svatby, který je na vhs a už se na něj nemužeme podívat protože nam video už několik let chybí. Ženě by to ale udělalo radost a tak se ptám jestli by mi někde kazetu převedli na dvdečko...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat