Diskuse na téma Krmivo pro psa

Ahojky, budeme mít kolem Vánoc štěndo a ráda bych se zeptala, jaké krmivo byste mi doporučili? Chceme mu dopřát něco kvalitního :). A jaké hračky u vás vedou?

Avatar
Avatar
Gábina 14.12.2025

Určitě doporučuji vyzkoušet u nás jsou nejoblíbenější. Nejsou úplně tvrdé, spíš měkčí, takže klidně i pro štěňátko nebo staršího pejska. Určitě ke granulím přiber, za pamlsek se bude učit rychleji :-). My naposledy braly ten jejich pamlskový box. Od té doby, co jsme na Marpech, kupujeme u Krmiva Pučálka už pravidelně, odmítám se s tí tahat, když je doprava zdarma, což je super.

Avatar
Hana0022 12.12.2025

Koukám koukám...vyzkoušíme, ale u vás mají ty jehněčí teda největší úspěch? Dívám se na ty lososové. Pamlsky jsou jaké? Klasické sušené maso? Pokouše to štěňátko?

Avatar
Gábina 09.12.2025

U nás vyhráli nakonec granule Marp holistic lamb, ale bojovali jsme trochu. A zrovna na Vánoce beru nejoblíbenější pamlsky https://www.krmiva-pucalka.cz/pamlsky-pro-psy/marp-holistic-plus-kruti-pamlsky-pro-psy-80g. Jsou opravdu kvalita.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:59
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:48
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:33
Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat