Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Buvol

Laskavý Buvol 19. 2. 1901 - 7. 2. 1902, 7. 2. 1913 - 26. 1. 1914, 25. 1. 1925 - 12. 2. 1926, 11. 2. 1937 - 30. 1. 1938, 29. 1. 1949 - 16. 2. 1950, 15. 2. 1961 - 4. 2. 1962, 3. 2. 1973 - 22. 1. 1974, 20. 2. 1985 - 8. 2. 1986, 7. 2. 1997 - 27. 1. 1998, 26. 1. 2009 - 23. 2. 2010,

Buvol je v čínském horoskopu zobrazován jako dobromyslný, jako někdo, kdo stojí oběma nohama pevně na zemi, kdo ale také dokáže na druhé zaútočit svými rohy, když něco nejde tak, jak on chce.

Staré čínské přísloví o Buvolovi říká, že je mu milejší čerstvá tráva než zlaté koryto.

Tohle odráží skromnou povahu lidí, kteří jsou narozeni ve znamení Buvola. Jsou laskaví a trpěliví – ale pozor, nikdo je nesmí dráždit! Hned by ho nabrali na své rohy. Za tímto klidným stvořením se totiž skrývá cholerik, který zuřivě odstraňuje překážky z cesty, za každou cenu si chce sjednat respekt a touží po cestě vzhůru – bez ohledu na ztráty.

Mezi vlastními čtyřmi stěnami je Buvol zosobněná laskavost.

Žena-Buvol je láskyplnou matkou a pozornou hospodyní a manželkou, ovšem dokud vše probíhá dle jejích představ.

Muž-Buvol si je vědom tradic a dá se říci, že je dobrota sama. Zahrnuje svoji milou pozornostmi a nezřídka bývá viděn s papučemi na nohou, protože pohodlně strávený večer je mu nade vše.

Bylo by dobré, kdyby muži-Buvolové a ženy-Buvolové vystrkovali o něco méně své rohy, když nejde všechno po jejich.

Díky tomu by našli více přátel a radosti ze života. Protože laskavý Buvol je ten, který všechny miluje. Měli by častěji odpočívat a věnovat se uměleckým záležitostem, sportu nebo svým koníčkům – tím se udrží až do vysokého věku ve zdraví.

Práce

Buvol si vybírá přímé cesty, nenávidí totiž křivolaké objížďky. Jeho tvrdohlavé lpění na tom, co začal považovat za správné, mu v okruhu známých může přivodit i nepřátelství. Ovšem u nadřízených si tím získává vážnost. Brzy je chválen až v nejvyšších patrech firmy, může si mnohé dovolit a mnoha lidem poroučet. Velení je totiž jeho život! Buvol je předurčen stát se vedoucím oddělení v nějakém průmyslovém podniku, vrchním lékařem nebo šéfem řemeslného podniku. Můžeme ho najít i v uměleckých povoláních, například jako architekta. U žen-Buvolů jsou cíle podobné, navíc jsou pro ně vhodná i sociálně zaměřená povolání, ve kterých mohou najít kariérní postup. V roce Buvola je narozeno i mnoho manažerek.

Láska

Zrozenci ve znamení Buvola můžou být i opravdu nepříjemnými partnery. Žárlivost jako by jim byla dána do kolébky. Když už řekl Buvol své Ano před oltářem, začne si svého partnera výlučně nárokovat, jako by to byl jeho osobní majetek. Zloději, kteří by se chtěli mezi ně vkrást, nebudou trpěni.

Muž-Buvol je věrný a neustále se stará, aby byl dostatek financí. Sex je pro něj podstatný. Ženy často obdivují a chválí jeho jemné a obezřetné chování. Předehrou se ovšem dlouho nezdržuje a tím často pošlape romantické city, které k němu chová dáma jeho srdce.

Žena-Buvol je smyslně založená. Často si s sebou životem nese nesplněné touhy, které ale svému partnerovi nikdy nesvěří.

Buvolové si rozumí s Králíkem, Kohoutem, Krysou a Hadem. Problematické je spojení s Tygrem, Ovcí a Psem.

Symbol: dobromyslnost a klid
Šťastné číslo: 2
Barva: červená

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Zvěřinový guláš

Zvěřinový guláš

18 hlasů
1h a 50min 841 kJ 211 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sytá bramborová polévka

22 hlasů
40min 259kJ 89 Kč

Sytá polévka, kterou můžeme podávat s chlebem i jako v...

Kuřecí maso s hráškem

17 hlasů
45min 351kJ 95 Kč

Mleté kuřecí maso dušené s hráškem.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více