Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Buvol

Laskavý Buvol 19. 2. 1901 - 7. 2. 1902, 7. 2. 1913 - 26. 1. 1914, 25. 1. 1925 - 12. 2. 1926, 11. 2. 1937 - 30. 1. 1938, 29. 1. 1949 - 16. 2. 1950, 15. 2. 1961 - 4. 2. 1962, 3. 2. 1973 - 22. 1. 1974, 20. 2. 1985 - 8. 2. 1986, 7. 2. 1997 - 27. 1. 1998, 26. 1. 2009 - 23. 2. 2010,

Buvol je v čínském horoskopu zobrazován jako dobromyslný, jako někdo, kdo stojí oběma nohama pevně na zemi, kdo ale také dokáže na druhé zaútočit svými rohy, když něco nejde tak, jak on chce.

Staré čínské přísloví o Buvolovi říká, že je mu milejší čerstvá tráva než zlaté koryto.

Tohle odráží skromnou povahu lidí, kteří jsou narozeni ve znamení Buvola. Jsou laskaví a trpěliví – ale pozor, nikdo je nesmí dráždit! Hned by ho nabrali na své rohy. Za tímto klidným stvořením se totiž skrývá cholerik, který zuřivě odstraňuje překážky z cesty, za každou cenu si chce sjednat respekt a touží po cestě vzhůru – bez ohledu na ztráty.

Mezi vlastními čtyřmi stěnami je Buvol zosobněná laskavost.

Žena-Buvol je láskyplnou matkou a pozornou hospodyní a manželkou, ovšem dokud vše probíhá dle jejích představ.

Muž-Buvol si je vědom tradic a dá se říci, že je dobrota sama. Zahrnuje svoji milou pozornostmi a nezřídka bývá viděn s papučemi na nohou, protože pohodlně strávený večer je mu nade vše.

Bylo by dobré, kdyby muži-Buvolové a ženy-Buvolové vystrkovali o něco méně své rohy, když nejde všechno po jejich.

Díky tomu by našli více přátel a radosti ze života. Protože laskavý Buvol je ten, který všechny miluje. Měli by častěji odpočívat a věnovat se uměleckým záležitostem, sportu nebo svým koníčkům – tím se udrží až do vysokého věku ve zdraví.

Práce

Buvol si vybírá přímé cesty, nenávidí totiž křivolaké objížďky. Jeho tvrdohlavé lpění na tom, co začal považovat za správné, mu v okruhu známých může přivodit i nepřátelství. Ovšem u nadřízených si tím získává vážnost. Brzy je chválen až v nejvyšších patrech firmy, může si mnohé dovolit a mnoha lidem poroučet. Velení je totiž jeho život! Buvol je předurčen stát se vedoucím oddělení v nějakém průmyslovém podniku, vrchním lékařem nebo šéfem řemeslného podniku. Můžeme ho najít i v uměleckých povoláních, například jako architekta. U žen-Buvolů jsou cíle podobné, navíc jsou pro ně vhodná i sociálně zaměřená povolání, ve kterých mohou najít kariérní postup. V roce Buvola je narozeno i mnoho manažerek.

Láska

Zrozenci ve znamení Buvola můžou být i opravdu nepříjemnými partnery. Žárlivost jako by jim byla dána do kolébky. Když už řekl Buvol své Ano před oltářem, začne si svého partnera výlučně nárokovat, jako by to byl jeho osobní majetek. Zloději, kteří by se chtěli mezi ně vkrást, nebudou trpěni.

Muž-Buvol je věrný a neustále se stará, aby byl dostatek financí. Sex je pro něj podstatný. Ženy často obdivují a chválí jeho jemné a obezřetné chování. Předehrou se ovšem dlouho nezdržuje a tím často pošlape romantické city, které k němu chová dáma jeho srdce.

Žena-Buvol je smyslně založená. Často si s sebou životem nese nesplněné touhy, které ale svému partnerovi nikdy nesvěří.

Buvolové si rozumí s Králíkem, Kohoutem, Krysou a Hadem. Problematické je spojení s Tygrem, Ovcí a Psem.

Symbol: dobromyslnost a klid
Šťastné číslo: 2
Barva: červená

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme objevovaly francouzskou něhu...

Teplý tuňákový salát

Teplý tuňákový salát

12 hlasů
40min 499 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Slaný lotrinský koláč

15 hlasů
35min 1141kJ 110 Kč

Je to přesně jeden z těch receptů, kdy jen všechno dát...

Vepřové medailonky

8 hlasů
45min 544kJ 90 Kč

Vepřové medailonky s pomerančem.

Poradny

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Mám žádat o prodloužení nemocenské nebo ID?

Dobrý den,podpůrčí doba - tedy doba, po kterou je vypláceno nemocenské - činí maximálně 380 kalen... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více