Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nákup slunečních brýlí s předstihem se vyplatí

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

5. 12. 2018 | Krása a móda

Máte sluneční brýle? Pokud ano, nejspíše na ně nedáte dopustit. Ochrana očí je zejména v současnosti nesmírně důležitá. Zrak vystavujeme nejen UV A a UV B záření, ale i mnohým jiným vlivům, které mají podíl na jeho zhoršování. Kvalitní sluneční brýle se dokážou postarat o efektivní ochranu zraku se vším všudy. Koupit si je pochopitelně lze v průběhu celého roku, přesto se ale najdou momenty, kdy je to o něco výhodnější. Přesně na ty se zaměříme podrobněji v následujících řádcích.

Nákup v zimě

Možná se to nezdá, ale kupovat sluneční brýle určené na léto v zimním období se vyplatí. Vždyť cenově se dostanete poměrně nízko a také můžete počítat se změnou aktuálních trendů v nošení slunečních brýlí. Ať už nakupujete brýle pilotky nebo jakékoli jiné, můžete klidně vsadit třeba i na loňský model, který bude markantně levnější oproti tomu aktuálnímu, právě vycházejícímu. Pokud se vám nákup v zimě nepodaří, máte ještě spousty času k tomu, abyste celou situaci napravili, brýle prodali a pořídili si případně nové.  

Letní nákupy na poslední chvíli

Jsou vcelku časté, nicméně ne příliš výhodné. Častokrát lidé nakupují brýle v supermarketech, kde se setkáváme s minimální kvalitou a nemožností jejich vyzkoušení. Optimální je proto nechat nákup slunečních brýlí na podzim, kdy si je lze pořídit také s těmi lyžařskými.

Podzimní nákup slunečních brýlí

Brzký podzim je pro pořízení slunečních brýlí ideální dobou, jelikož si je můžete koupit v setu s těmi lyžařskými. Výbornou volbou jsou i polarizační sluneční brýle, jež mohou vycházet cenově mnohem výhodněji. Na podzim už samozřejmě vychází nové kolekce brýlí a setkáte se s velkými slevovými akcemi. Počkat si můžete klidně i na svátek nakupování Black Friday, kdy lze zakoupit sluneční brýle s maximální slevou a dopravou zdarma často i od jednoho pořízeného kusu.

Cestujte za módou jen kousek za naše hranice

Vepřová panenka z grilu

Vepřová panenka z grilu

15 hlasů
1h a 5min 617 kJ 190 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Dušená hovězí játra

10 hlasů
1h a 10min 671kJ 110 Kč

Lahodná kombinace dušených hovězích jater s jablky.

Chřestový salát s jahodami a rukolou

0 hlasů
30min 146kJ 170 Kč

Zdravý jarní salát.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více