Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nákup slunečních brýlí s předstihem se vyplatí

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

5. 12. 2018 | Krása a móda

Máte sluneční brýle? Pokud ano, nejspíše na ně nedáte dopustit. Ochrana očí je zejména v současnosti nesmírně důležitá. Zrak vystavujeme nejen UV A a UV B záření, ale i mnohým jiným vlivům, které mají podíl na jeho zhoršování. Kvalitní sluneční brýle se dokážou postarat o efektivní ochranu zraku se vším všudy. Koupit si je pochopitelně lze v průběhu celého roku, přesto se ale najdou momenty, kdy je to o něco výhodnější. Přesně na ty se zaměříme podrobněji v následujících řádcích.

Nákup v zimě

Možná se to nezdá, ale kupovat sluneční brýle určené na léto v zimním období se vyplatí. Vždyť cenově se dostanete poměrně nízko a také můžete počítat se změnou aktuálních trendů v nošení slunečních brýlí. Ať už nakupujete brýle pilotky nebo jakékoli jiné, můžete klidně vsadit třeba i na loňský model, který bude markantně levnější oproti tomu aktuálnímu, právě vycházejícímu. Pokud se vám nákup v zimě nepodaří, máte ještě spousty času k tomu, abyste celou situaci napravili, brýle prodali a pořídili si případně nové.  

Letní nákupy na poslední chvíli

Jsou vcelku časté, nicméně ne příliš výhodné. Častokrát lidé nakupují brýle v supermarketech, kde se setkáváme s minimální kvalitou a nemožností jejich vyzkoušení. Optimální je proto nechat nákup slunečních brýlí na podzim, kdy si je lze pořídit také s těmi lyžařskými.

Podzimní nákup slunečních brýlí

Brzký podzim je pro pořízení slunečních brýlí ideální dobou, jelikož si je můžete koupit v setu s těmi lyžařskými. Výbornou volbou jsou i polarizační sluneční brýle, jež mohou vycházet cenově mnohem výhodněji. Na podzim už samozřejmě vychází nové kolekce brýlí a setkáte se s velkými slevovými akcemi. Počkat si můžete klidně i na svátek nakupování Black Friday, kdy lze zakoupit sluneční brýle s maximální slevou a dopravou zdarma často i od jednoho pořízeného kusu.

Nevzhledné zarůstání chloupků: Nedělejte tyhle chyby

Řepa s avokádem

Řepa s avokádem

18 hlasů
15min 706 kJ 86 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelený salát

12 hlasů
30min 281kJ 66 Kč

Recept na zdravý salát.

Guláš se zeleninou

0 hlasů
1h a 15min 233kJ 140 Kč

Sytý guláš s mletým masem a zeleninou.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více