Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Plnovous zvyšuje přitažlivost. Pomozte partnerovi s péčí

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

21.05.2019 | Krása a móda

Mužů s plnovousem potkáváme v ulicích stále více. A není divu. Vousy dodávají na mužnosti, ale podle řady průzkumů také na přitažlivosti. Ovšem má to jednu podmínku – musí jít o plnovous pěstěný a upravený.

Také si váš partner nechává narůst mužný vous? Nejspíš byste ho měla nechat. Nejenže většina jeho „nositelů“ zmužní, ale vousy mají i další výhody.

Mužnost i zdraví

Je například prokázáno, že vousy – pakliže o ně muž pečuje – prospívají jeho pokožce. Chrání totiž před škodlivým UV fialovým zářením, které vydávají sluneční paprsky, navíc ji udržují hydratovanou. A navíc už pánové nemusejí bojovat s nepříjemným podrážděním, které za sebou často zanechávají žiletky a holicí strojky.

Ovšem nic samozřejmě není zadarmo. Také plnovous vyžaduje správnou péči. Není divu, že se produkty pro muže, respektive mužský porost tváře, stávají stále vyhledávanější a také mohou být skvělým tipem na dárek, kterým svého „zarostlého“ partnera bezpečně potěšíte. Které vybrat?

Není šampon jako šampon


Mýdlo na vousy a tělo nejen pro Vikingy. To je Eyjafjallajökull od Beardos.store.cz.

Je jasné, že v plnovousu se může držet spousta nečistot a bakterií (ostatně nedávno vyšla studie, podle níž je v neudržovaném vousu více bakterií než ve psí srsti). A tak se vyplatí pořídit svému milému šampon či mýdlo přímo určené pro vousy.

Někteří muži mají pocit, že mohou používat jakýkoli šampon, ale vlasy a vousy, respektive pokožka hlavy a tváře, se přece jen liší. A tak by si mohli zadělat na nepříjemné problémy v podobě vysušené či podrážděné pleti.

Mimochodem, pořádnou očistu by pánové měli plnovousům dopřát dvakrát až třikrát týdně.


Beardos.store.cz nabízí kvalitní produkty z přírodních "ingrediencí", které zajistí upravený a vyživený vous.

Pro dokonalý tvar

Snad žádný „vousáč“ se neobejde bez kvalitního oleje na vousy. Ten je vyživí, dodá jim lesk a také je na dotek zjemní, což jistě jako ženy oceníme. Kromě toho olej vyživí i pokožku.

Nejen pro péči, ale i tvarování vousů váš partner ocení balzám nebo vosk na vousy. Druhý jmenovaný využijí především muži, kteří si vousy tvarují do náročnějších tvarů, případně si tvarují knír.


Přemýšlíte, který balzám bude ten pravý? Pak se porozhlédněte v nabídce Beardos.store.cz.

Balzámy se také hodí pro styling vousů, navíc je kromě tvarování také vyživují – obsahují totiž často včelí vosk nebo bambucké máslo.

Nevíte, kde s nákupem kvalitních pomocníků s přírodním složením pro zdravý a pěstěný plnovous vašeho partnera začít? Zkuste beardos.store, kde najdete všechno, co muž k péči o pleť i vousy potřebuje, na jednom místě!

Péče o pleť po čtyřicítce. Dopřejte jí vše, co potřebuje

Hovězí nudličky se zeleninou

Hovězí nudličky se zeleninou

3 hlasy
40min 733 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Studené letní rizoto podle Itala

23 hlasů
30min 1136kJ 107 Kč

Letní studené rizoto „co dům dal“ (Risotto freddo) se ...

Papriky plněné rýží a houbami

10 hlasů
60min 495kJ 80 Kč

Recept na letní oběd.

Poradny

Bude mi končit RD a RP, na co mám nárok?

Dobrý den,je zapotřebí rozlišovat mezi rodičovskou dovolenou a čerpáním rodičovksého příspěvku - ... Více

Mohu během neplaceného volna mít jiné zaměstnání?

Dobrý den,ano, během čerpání neplaceného volna můžete začít pracovat pro jiného zaměstnavatele na... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více