Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Plnovous zvyšuje přitažlivost. Pomozte partnerovi s péčí

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

21.05.2019 | Krása a móda

Mužů s plnovousem potkáváme v ulicích stále více. A není divu. Vousy dodávají na mužnosti, ale podle řady průzkumů také na přitažlivosti. Ovšem má to jednu podmínku – musí jít o plnovous pěstěný a upravený.

Také si váš partner nechává narůst mužný vous? Nejspíš byste ho měla nechat. Nejenže většina jeho „nositelů“ zmužní, ale vousy mají i další výhody.

Mužnost i zdraví

Je například prokázáno, že vousy – pakliže o ně muž pečuje – prospívají jeho pokožce. Chrání totiž před škodlivým UV fialovým zářením, které vydávají sluneční paprsky, navíc ji udržují hydratovanou. A navíc už pánové nemusejí bojovat s nepříjemným podrážděním, které za sebou často zanechávají žiletky a holicí strojky.

Ovšem nic samozřejmě není zadarmo. Také plnovous vyžaduje správnou péči. Není divu, že se produkty pro muže, respektive mužský porost tváře, stávají stále vyhledávanější a také mohou být skvělým tipem na dárek, kterým svého „zarostlého“ partnera bezpečně potěšíte. Které vybrat?

Není šampon jako šampon


Mýdlo na vousy a tělo nejen pro Vikingy. To je Eyjafjallajökull od Beardos.store.cz.

Je jasné, že v plnovousu se může držet spousta nečistot a bakterií (ostatně nedávno vyšla studie, podle níž je v neudržovaném vousu více bakterií než ve psí srsti). A tak se vyplatí pořídit svému milému šampon či mýdlo přímo určené pro vousy.

Někteří muži mají pocit, že mohou používat jakýkoli šampon, ale vlasy a vousy, respektive pokožka hlavy a tváře, se přece jen liší. A tak by si mohli zadělat na nepříjemné problémy v podobě vysušené či podrážděné pleti.

Mimochodem, pořádnou očistu by pánové měli plnovousům dopřát dvakrát až třikrát týdně.


Beardos.store.cz nabízí kvalitní produkty z přírodních "ingrediencí", které zajistí upravený a vyživený vous.

Pro dokonalý tvar

Snad žádný „vousáč“ se neobejde bez kvalitního oleje na vousy. Ten je vyživí, dodá jim lesk a také je na dotek zjemní, což jistě jako ženy oceníme. Kromě toho olej vyživí i pokožku.

Nejen pro péči, ale i tvarování vousů váš partner ocení balzám nebo vosk na vousy. Druhý jmenovaný využijí především muži, kteří si vousy tvarují do náročnějších tvarů, případně si tvarují knír.


Přemýšlíte, který balzám bude ten pravý? Pak se porozhlédněte v nabídce Beardos.store.cz.

Balzámy se také hodí pro styling vousů, navíc je kromě tvarování také vyživují – obsahují totiž často včelí vosk nebo bambucké máslo.

Nevíte, kde s nákupem kvalitních pomocníků s přírodním složením pro zdravý a pěstěný plnovous vašeho partnera začít? Zkuste beardos.store, kde najdete všechno, co muž k péči o pleť i vousy potřebuje, na jednom místě!

Metličky nejsou jen vadou na kráse. Řeště je včas

Květák se sýrovou omáčkou

Květák se sýrovou omáčkou

11 hlasů
30min 323 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Omeleta s brokolicí

20 hlasů
25min 442kJ 40 Kč

Vydatná omeleta se zeleninou.

Hrášková polévka

12 hlasů
55min 470kJ 99 Kč

Hrášková polévka s pancettou a sýrem.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více