Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Přírodní prostředky proti celulitidě, které fungují

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

14. 8. 2019 | Krása a móda

Připravují vás „ďolíčky“ na stehnech o sebevědomí i dobrý pocit? Vyzrajte na ně pomocí okurky, kapusty nebo oleje z kokosových jader. Tyto přírodní poklady mají hodně slibné výsledky, které nadchnou i vás!

Celulitida je spolu se striemi asi největším strašákem, který dle statistik postihuje přibližně 90 % žen. Že se jedná o letitý a téměř historický kosmetický nešvar, to potvrzuje i fakt, že první zmínky o „pomerančové kůži“ pocházejí už z 20. let minulého století. Proč se něco takového vůbec tvoří?

Příčiny, o kterých se málo mluví

Ačkoli hodně lidí má „zkrabatělou pokožku“ úzce spjatou s kily navíc, seznam jejích pachatelů je o něco delší. Mezi hlavní viníky se totiž počítá nedostatečný pitný režim, sedavý způsob života i přehnaná náklonnost k opalování. Svou roli zde sehrávají také další faktory, kupříkladu alkohol, kouření, nadměrná spotřeba tuků či dlouhodobé užívání antikoncepce, jež způsobuje hormonální nerovnováhu. Jak se proti celulitidě dá bojovat? Směřujte svou pozornost k těmto potravinám, dle názoru expertů se jejich pravidelná konzumace nemůže minout účinkem. Co si tedy servírovat?

Okurka, šťavnatá klasika

Voda je nezbytnou součástí procesu detoxikace celého těla, ovšem podílí se i na metabolizaci tukových buněk. Čím více tedy budete dbát na plnění pitného režimu, tím lépe. Proto je dobré zahrnout do jídelníčku okurku. Ta kromě toho, že je tvořena převážně z vody, obsahuje i celou řadu vitaminů a minerálů zlepšujících kvalitu pleti.

Špenát a kapusta? Přátelé odhalených stehen

Co má listová zelenina společného s bezchybnou pokožkou? Lze říct, že úplně všechno. Může vám totiž nabídnout poctivou dávku vlákniny, antioxidantů a prospěšných látek. Ale to zdaleka není maximum, jelikož poskytuje i výhody v podobě zlepšené cirkulace krevního oběhu a rychlejší regenerace kožních buněk. A to se jeví jako ten nejlepší protiútok! Dáte si dnes špenát, nebo to vidíte spíše na kapustu či mangold?

Kokosový olej jako exotický spojenec

Olej získávaný z rozemletých jader kokosových ořechů má spoustu pozitiv, včetně mírnění projevů celulitidy. Četné vědecké studie naznačují, že jeho složení urychluje metabolismus, a pokud se „užívá“ s mírou, přispívá i ke spalování kalorií. Z tohoto důvodu se jedna lžička denně vřele doporučuje. Ovšem ani vnější užívání tohoto mazadla nepřijde vniveč, neboť obsažená kyselina laurová působí silně protizánětlivě. A to je přesně to, co na zkrabatělou kůži platí!

Začervenalé pokožce pomůže rutin

Míchaný salát

Míchaný salát

7 hlasů
15min 421 kJ 122 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z cibule a fazolek

9 hlasů
35min 464kJ 90 Kč

Recept na cibulový salát s fazolkami.

Grilované vepřové kotlety s borůvkovou omáčkou

12 hlasů
40min 535kJ 155 Kč

Borůvky lze použít nejen do koláčů a k přípravě dezert...

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více