Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nožky jako ze žurnálu z pohodlí domova

6. 5. 2020 | Krása a móda

Česnek, bílý jogurt, mátový čaj nebo vazelína. Máze něco z toho po ruce? V tom případě vám v tom, abyste chodidla a paty připravili na letní sezonu, vůbec nic nebrání.

I když astronomické léto letošního roku oficiálně započne 20. června, a to přesně ve 23 hodin a 43 minut, venkovní teploty nám ho věrně připomínají už teď. Kdo by se tedy chtěl potit v uzavřených botách? Místo nich opět přichází na scénu daleko pohodlnější modely, jako jsou třeba sandály či žabky. A s tím souvisí vcelku důležitý dotaz. V jaké kondici jsou teď vaše nohy? Zbavte se suché kůže a jejich viditelné hrubosti pomocí osvědčených prostředků. Které nabízejí své služby?

Vazelíno, vítej mezi námi

Kolik stojí jedno balení vazelíny? Asi se shodneme v tom, že takovou investici nelze ani v nejmenším považovat za likvidační. Už jste slyšeli o tom, že pokud si vazelínu budete před spaním vtírat chodidel, zjemníte tvrdou pokožku, která je všechno, jen ne příjemná a atraktivní? Pro maximální efekt ji můžete smíchat s trochou citronové šťávy. Aby se tato procedura obešla bez mastných skvrn na prostěradle i ostatních lůžkovinách, vklouzněte po každé aplikaci do bavlněných ponožek.

Také česnek přidá ruku k dílu

Existuje i další možnost celonoční a tím pádem bezpracné kúry. A hlavní ingrediencí je v tomto případě česnek. Ano, zrak vás nešálí a čtete správně. Rozdrťte pár strouzků v hmoždíři a vzniklou pastou si důkladně promažte paty i celou spodní část nohou. Aromatický „nános“ pak už zbývá jen překrýt nepropustnou tkaninou, nejlépe opět ponožkami. Po pár opakováních s ohledem na rozsah i hloubku hrubé kůže budete vypadat, jako byste právě absolvovali pedikúru v luxusním kosmetickém salonu.

Řešením je i jogurt s mátou

Že bílý jogurt není jenom k jídlu, to je nejspíš zbytečné připomínat, neboť tvoří základ mnoha zkrášlujících zlepšováků. Všechny se ale zdaleka netýkají jenom obličeje. Sametová chodidla, která lákají k pohlazení, vám zajistí kombinace bílého jogurtu s mátovým čajem. Jakmile získanou „kaši“ nenesete od prstů až po kotníky, zabalte končetiny ještě do froté ručníku. Bohatě stačí tak na půl hodiny.

Koupě bot má svá jednoduchá pravidla

Ruská polévka ŠČI

Ruská polévka ŠČI

13 hlasů
50min 407 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí plátek na zázvoru s pomerančem

9 hlasů
40min 596kJ 99 Kč

Dietní kuřecí plátek s pomerančem.

Zapečená cuketa

20 hlasů
50min 373kJ 85 Kč

Zapečená strouhaná cuketa se sýrem.

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více