Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

6 důvodů, proč se nebát objednat si levné oblečení z Číny

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

3. 9. 2020 | Krása a móda

Nakupování v Číně se v dnešní době řadí mezi nejběžnější nákupy na internetu, obzvláště pak v oblasti módy. Spousta lidí je s kupováním levného čínského oblečení spokojena, mnozí se ho však stále obávají – převážně ze strachu z nekvality zakoupeného oděvu či zavádějících ilustračních fotografií. Existují důvody, proč dát nakupování v Číně šanci? Jaké výhody to přináší?

Širokou nabídku levného oblečení přináší mnoho známých čínských e-shopů. Mezi ty nejznámější, které se zaměřují právě na levnou módu, se jistě řadí SheIn, Zaful či NewChic. Z e-shopů s rozšířenou nabídkou lze pak jmenovat např. portál Wish, kde je možné nakupovat v češtině podobně jako na AliExpressu. Zmínit případně lze ještě nákupní centrum Vova. Více informací o čínských internetových obchodech přináší slevový portál Slevove.cz.

A v čem tedy spočívají výhody nakupování levné čínské módy? Proč se nebát nákupů v obchodech jako Wish, AliExpress nebo Vova? Následující výčet seznamuje s šesti důvody, proč nemít obavy objednávat si levné oblečení z Číny.

1. Velmi nízké ceny

Nízké ceny čínských produktů, zejména pak levného oblečení, jsou velkým lákadlem pro nejednoho zákazníka. Spousta zboží je na čínských e-shopech k sehnání mnohem levněji než v českých kamenných prodejnách. Mnohé z těchto internetových obchodů navíc nabízí i poštovné zdarma nebo dopravu jen za mírný poplatek. Ušetřit lze například i díky portálu Tipli, kde lze získat pár procent zpět nejen při nákupech z Číny.

2. Obrovská nabídka

Nabídka čínských e-shopů je opravdu pestrá. Na jednom místě se nachází x milionů levných produktů od oblečení z Číny, bot či kosmetiky až po elektroniku a různé doplňky.

V rámci módy je možné zakoupit levné oblečení pro děti od narození až do školního věku, ženy i muže v různých barevných provedeních, stylech i velikostech. Zákazníci si díky tomu mohou pořídit dokonalý outfit od hlavy až k patě nebo nakoupit oděvy pro celou rodinu.

3. Rozmanitost

Se širokým výběrem levného čínského oblečení se pojí také rozmanitost. Na čínských e-shopech je možné sehnat opravdu jakýkoli módní kousek od spodního prádla, topů, triček a košil přes plavky, šaty, sukně či šortky až po svetry, mikiny nebo zimní oděvy – to vše za velmi nízké ceny.

4. Množství recenzí

Recenze a komentáře pod jednotlivými výrobky i u samotných prodejců jsou velkou výhodou při nakupování nejen levného oblečení z Číny. Kupující zde sdílejí své zkušenosti s dopravou, kvalitou materiálu, komunikací s prodávajícími apod. Často jsou k recenzím připojeny také fotografie či videa reálných výrobků.

Tyto věcné komentáře nejsou samozřejmostí jen u velikánů jako Wish či AliExpress. Je možné narazit na hodnocení i u méně známých e-shopů jako například PatPat, LightInTheBox či Vova recenze. V každém případě jsou velkým přínosem snad pro každého zákazníka.

5. Reklamace a bezpečné nakupování

Mnoho lidí se bojí nakupovat levné čínské oblečení právě z důvodu možné špatné komunikace při reklamaci nebo neochota v jejím řešení. Bohužel se může stát, že zboží z Číny může být značně nekvalitní, výrazně se odlišovat od ilustračních fotografií, dorazit poškozené nebo nedorazit vůbec, není to ovšem raritou jen v případě čínských e-shopů. Stejné důvody k reklamaci mohou nastat i při nákupu na jiných zahraničních portálech nebo u českých obchodníků.

U ověřených e-shopů zákazník mít tyto obavy nemusí. Nakupování na prověřených čínských webech je zcela bezpečné a oprávněné reklamace jsou ve valné většině přiznány nakupujícím. Prodejci i samotný e-shop se zákazníky jednají slušně a snaží se jim vyjít co nejvíc vstříc. Člověk se nemusí bát ani o své zboží, ani o peníze.

6. Spousta informací na českých webech

Informace o ověřených a bezpečných čínských e-shopech a recenze na tamní produkty poskytuje mnoho českých recenzních portálů (např. již výše zmíněné Slevové). Lidé se díky nim mohou dozvědět, na jakých e-shopech lze sehnat kvalitní a přitom levné oblečení a jiné čínské zboží.

Levné oblečení z Číny? Nebát se!

Výše uvedené důvody, proč nemít obavy z nákupů levného oblečení z Číny, jsou jen zlomkem z množství výhod, které nakupování na čínských e-shopech přináší. Nejen že lze ušetřit spoustu peněz než při nákupech ve značkových prodejnách, lákavý je ovšem i široký výběr nabízeného zboží, časté poštovné zdarma či značné množství recenzí jak na zboží, tak na prodejce i samotné e-shopy.

Je ovšem jasné, že pokud zákazník touží po vysoké kvalitě a značkové módě, čínské e-shopy s levnými produkty pro něj nebudou to pravé.

Stylové kabelky letošního podzimu

Telecí špízy s kuskusem

Telecí špízy s kuskusem

7 hlasů
35min 1003 kJ 194 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákový vrstvený salát

14 hlasů
30min 333kJ 65 Kč

Dobrota pro ty, co mají rádi míchané věci. Vychlazený ...

Pečená krůtí rolka

4 hlasy
2h a 5min 755kJ 145 Kč

Krůtí maso plněné kuřecím masem a anglickou slaninou.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více