Léto je tady! Jak vybrat dámskou obuv pro horké měsíce?

24. 6. 2015 | Krása a móda

Léto patří mezi nejoblíbenější roční období. Jenže horké měsíce s sebou nesou také starosti s tím, co na sebe, což se samozřejmě týká rovněž nákupu vhodné obuvi…

Dámské boty na léto musí být především vzdušné!

Každé roční období má z hlediska obuvi svá specifika. Vysoké teploty v průběhu letních měsíců pochopitelně vyžadují, aby dámské boty byly nejen elegantní a pohodlné, ale zejména vzdušné. A to zvláště letos, neboť teploty by mohly překonávat rekordy! Podívejme se tedy na některé druhy dámské obuvi, které vám pomohou taková vedra zvládnout. V zásobě byste totiž měla mít hned několik variant bot pro různé příležitosti.
•    Pro běžné nošení, tedy do práce či na procházky, přicházejí v úvahu plátěnky, baleríny nebo tenisky. Doporučujeme boty Vans, případně Converse či Tamaris.
•    K vodě, ale také k dalším aktivitám pochopitelně využijete nazouváky, sandály či žabky. V této oblasti existuje nepřeberné množství výrobků. Ostatně si sama prohlédněte nabídku bot Geox, přičemž by vás mohly oslovit i boty Tommy Hilfiger.
•    Léto je zároveň obdobím výletů a sportovních aktivit. Netřeba zdůrazňovat, že obuv je pro tyto činnosti zcela zásadní. A osvědčené jsou např. boty Adidas.

Kde si tuto dámskou obuv pořídit? Jednoduše na internetu! Kvalitní e-shopy totiž udávají přesné rozměry jednotlivých bot a v případě nedostatků je lze vrátit, nebo vyměnit. Obuv si tedy můžete vybrat z pohodlí vlastního domova a alespoň na chvilku uniknout z dosahu slunečních paprsků. V internetovém obchodě Eobuv.cz přitom nakoupíte velmi levně!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

37 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:02
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
221 Příspěvků
Poslední příspěvek 18.10.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat