Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sex ve městě se vrací. Jenže bez nejdůležitějších postav

9. 4. 2019 | Osobnosti

Candace Bushnell zvedla srdeční tep fanouškům seriálu Sex ve městě. Poté, co se loni několik měsíců dokola probírala hádka mezi Sarah Jessikou Parker a Kim Cattrall jako důvod, proč nevznikne třetí film Sex ve městě, se v televizi objeví nová řada tohoto slavného seriálu. Ale bez hlavních hrdinek, na které byli fanoušci zvyklí.

Candace totiž stárne a už ji nezajímá sexuální život a vztahy žen mezi třiceti a padesáti roky, kam protagonistky věkově spadaly. Tentokráte se chce zabývat intimitou Newyorčanů, kterým už bylo padesát a šedesát.

„Je to o lásce a způsobech seznamování a randění u mužů a žen středního věku na Manhattanu, na Upper East Side a především ve venkovské enklávě zvané The Village (Vesnice),“ svěřila Candace magazínu Hollywood Reporter. Její scénář bude produkovat Paramount TV.

Podle Candace je právě tato generace Newyorčanů velmi zajímavá.

„Od těch lidí se toho moc neočekávalo, jen že budou stárnout a trochu přiberou. Neočekávalo se, že budou cvičit, začnou provozovat nové podniky, stěhovat se do jiných států, mít nezávazný sex s neznámými a začínat všechno od znova. Ale to se přesně děje, takový je život padesátnic a šedesátnic dneška, a já s nadšením zobrazuji bohatost a složitot jejich reality jak na papíře, tak teď na obrazovce,“ přiznala Bushnell.

Scénář vychází z její knihy Is There Still Sex in the City? (Je stále ve městě sex?), v níž už se neobjevují původní hrdinky Carrie, Miranda, Charlotte a Samantha, které hrály Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis a Kim Cattrall.

Jennie Garth alias Kelly z Beverly Hills: Manželství mi z...

Kuřecí játra s bazalkou

Kuřecí játra s bazalkou

22 hlasů
1h a 5min 502 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rychlé gnocchi s krůtím masem

14 hlasů
35min 579kJ 150 Kč

Recept na rychlý a chutný oběd.

Špagety se zeleninou

16 hlasů
60min 568kJ 80 Kč

Podzimní recept na špagety se zeleninou a česnekem.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více