Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sex ve městě se vrací. Jenže bez nejdůležitějších postav

9. 4. 2019 | Osobnosti

Candace Bushnell zvedla srdeční tep fanouškům seriálu Sex ve městě. Poté, co se loni několik měsíců dokola probírala hádka mezi Sarah Jessikou Parker a Kim Cattrall jako důvod, proč nevznikne třetí film Sex ve městě, se v televizi objeví nová řada tohoto slavného seriálu. Ale bez hlavních hrdinek, na které byli fanoušci zvyklí.

Candace totiž stárne a už ji nezajímá sexuální život a vztahy žen mezi třiceti a padesáti roky, kam protagonistky věkově spadaly. Tentokráte se chce zabývat intimitou Newyorčanů, kterým už bylo padesát a šedesát.

„Je to o lásce a způsobech seznamování a randění u mužů a žen středního věku na Manhattanu, na Upper East Side a především ve venkovské enklávě zvané The Village (Vesnice),“ svěřila Candace magazínu Hollywood Reporter. Její scénář bude produkovat Paramount TV.

Podle Candace je právě tato generace Newyorčanů velmi zajímavá.

„Od těch lidí se toho moc neočekávalo, jen že budou stárnout a trochu přiberou. Neočekávalo se, že budou cvičit, začnou provozovat nové podniky, stěhovat se do jiných států, mít nezávazný sex s neznámými a začínat všechno od znova. Ale to se přesně děje, takový je život padesátnic a šedesátnic dneška, a já s nadšením zobrazuji bohatost a složitot jejich reality jak na papíře, tak teď na obrazovce,“ přiznala Bushnell.

Scénář vychází z její knihy Is There Still Sex in the City? (Je stále ve městě sex?), v níž už se neobjevují původní hrdinky Carrie, Miranda, Charlotte a Samantha, které hrály Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis a Kim Cattrall.

Jennifer Aniston popsala své nešťastné dětství

Grilované jehněčí kotlety

Grilované jehněčí kotlety

6 hlasů
3h a 20min 820 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Tuňákový salát s ananasem

12 hlasů
30min 647kJ 83 Kč

Jednoduchý recept na salát s tuňákem a ananasem.

Bramborové taštičky

19 hlasů
60min 434kJ 60 Kč

Klasické bramborové těsto, můžete z něj připravovat řa...

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více