Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Brad Pitt: Věřím, že jsme všichni propojení

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

27. 9. 2019 | Osobnosti

Herec Brad Pitt poskytl titulní rozhovor říjnovému vydání magazínu GQ. Hovoří v něm otevřeně o novém životě po rozvodu s Angelinou Jolie i o tom, jak začal abstinovat a proč většinu života prožil v opilosti. Vychováván v přísně křesťanské rodině dlouho bojoval s vnitřním soudcem a morálkou. Dnes už se za věřícího nepovažuje, přesto se domnívá, že všichni lidé jsou propojeni kolektivním vědomím.

„Ach, člověče, já si prošel vším. Prostě jsem lpěl na náboženství. Vyrostl jsem v křesťanství. Vždycky jsem ho zpochybňoval, ale často fungovalo. Ale pak, když jsem začal žít na vlastní pěst, zcela jsem to opustil a začal si říkat agnostik. Zkusil jsem také několik spirituálních směrů, ale necítil jsem se v tom dobře. Pak jsem si říkal ateista, prostě jsem chtěl být trochu rebel. Ovšem nebyl jsem jím ve skutečnosti. Ale prostě jsem se tak chvíli označoval. Přišlo mi to dost punk rockové. Jenže najednou jsem si uvědomil, že jsem se vrátil k víře, nenávidím slovo duchovno, ale prostě k víře, že jsme všichni opravdu propojení,“ svěřil pětapadesátiletý otec šesti dětí.

Všichni stárneme

Ve svém věku vypadá Brad pořád velmi přitažlivě. Je vidět, že o svou tělesnou schránku hodně pečuje. Ačkoli sám přiznává, že začal věk značně pociťovat.

„Prostě to vše zatraceně stárne! Jak si člověk daleko víc uvědomuje čas, má stále více zkušeností, dobrých a špatných, s lidmi. A osobní výhry a prohry, jak stárnete, už se nejeví tak jasně jako výhry a prohry. Mění se to, s kým trávíte čas a jak trávíte čas, je to pro mě prostě mnohem důležitější,“ tvrdí hollywoodský herec, který letos zazářil ve filmu Tenkrát v Hollywoodu.

Bez přetvářky

Brad také tvrdí, že v posledních letech vyhledává společnost lidí, kteří jsou upřímní, bez masky a syroví, i když často narážejí.

„Lidé, ke kterým mě to nejvíce přitahuje, jsou ti, kteří prostě nemají žádnou masku. Nemají žádnou ochrannou slupku. Nemají žádný filtr pro své myšlenky. Někdy se dostanou do problémů právě kvůli tomu, ale já je zbožňuji. Zbožňuji to, že jsou tak otevření a opravdoví ve svých pocitech v každou chvíli,“ dodává Pitt v interview pro GQ.

Katy Perry promluvila o depresích v těhotenství

Vepřové plátky na smetaně

Vepřové plátky na smetaně

9 hlasů
1h a 15min 640 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstovinová rýže s kuřetem

8 hlasů
35min 811kJ 99 Kč

Těstovinpvá rýže s kousky masa a baby špenátem.

Salát z grilované zeleniny

2 hlasy
40min 516kJ 120 Kč

Mimořádně snadné a výjimečně chutné. Chcete-li sytější ve...

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více