Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Britská královna se vyhýbá bramborám, aby nepřibírala

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

5. 11. 2019 | Osobnosti

Britská královna má celý tým odborníků, kteří pečují o její zdraví a kondici. Alžběta II. sice sama schvaluje menu, které jí její osobní kuchaři připravují, ale občas si nechá poradit, kterým potravinám se vyhnout, aby nepřibrala. Podle jednoho bio farmáře, s nímž si královna povídala na večeři v Buckinghamském paláci, na jejím talíři zřídka přistanou brambory.

Škrobnaté hlízy lilkovité rostliny totiž mají vysoký glykemický index. A jejich konzumace, zvláště v podobě smažených hranolek, kroket apod., vede k rychlému ukládání tuků v podkoží. Alžběta II. je tak prý moc nejí.

Královnu neotrávíte

„Nepamatuji se jak, ale dostali jsem se do hovoru o diabetu a stravě a královna řekla, že nejí moc brambory,“ tvrdí bio farmář Guy Singh-Watson v rozhovoru pro deník The Mail.

Alžběta II. na oficiálních banketech a večeřích nikdy nemá předem určeno, který talíř je její. Vybere si náhodně jeden poté, co je přivezou na vozíku. Tak se vyloučí možnost, že ji někdo otráví.

Jídelníček dopředu

Alžběta také ze svého jídelníčku trvale vyřadila česnek. Jednoduše kvůli dechu. Protože neustále s někým komunikuje, nemůže si dovolit mít páchnoucí dech.

„Kuchaři jí připraví menu na tři dny dopředu. Ona vše projde včetně receptů a schválí. Tak máme dost času si vše připravit a zajistit suroviny. V knize s jídelníčkem, který jí kuchaři sestaví, jednoduše zaškrtá vše, co jíst nechce,“ cituje deník The Sun bývalého královnina šéfkuchaře Darrena McGradyho.

Victoria Beckham snídá chleba skoro za dvě stovky

Květákový salát

Květákový salát

14 hlasů
30min 454 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí závitky s čedarem

9 hlasů
1h a 45min 698kJ 190 Kč

Šťavnaté závitky z hovězího masa plněné sýrem.

Hovězí kostky s houbami

8 hlasů
1h a 45min 458kJ 150 Kč

Hovězí dušené s houbami na červeném víně.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více