Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Britská královna se vyhýbá bramborám, aby nepřibírala

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

5. 11. 2019 | Osobnosti

Britská královna má celý tým odborníků, kteří pečují o její zdraví a kondici. Alžběta II. sice sama schvaluje menu, které jí její osobní kuchaři připravují, ale občas si nechá poradit, kterým potravinám se vyhnout, aby nepřibrala. Podle jednoho bio farmáře, s nímž si královna povídala na večeři v Buckinghamském paláci, na jejím talíři zřídka přistanou brambory.

Škrobnaté hlízy lilkovité rostliny totiž mají vysoký glykemický index. A jejich konzumace, zvláště v podobě smažených hranolek, kroket apod., vede k rychlému ukládání tuků v podkoží. Alžběta II. je tak prý moc nejí.

Královnu neotrávíte

„Nepamatuji se jak, ale dostali jsem se do hovoru o diabetu a stravě a královna řekla, že nejí moc brambory,“ tvrdí bio farmář Guy Singh-Watson v rozhovoru pro deník The Mail.

Alžběta II. na oficiálních banketech a večeřích nikdy nemá předem určeno, který talíř je její. Vybere si náhodně jeden poté, co je přivezou na vozíku. Tak se vyloučí možnost, že ji někdo otráví.

Jídelníček dopředu

Alžběta také ze svého jídelníčku trvale vyřadila česnek. Jednoduše kvůli dechu. Protože neustále s někým komunikuje, nemůže si dovolit mít páchnoucí dech.

„Kuchaři jí připraví menu na tři dny dopředu. Ona vše projde včetně receptů a schválí. Tak máme dost času si vše připravit a zajistit suroviny. V knize s jídelníčkem, který jí kuchaři sestaví, jednoduše zaškrtá vše, co jíst nechce,“ cituje deník The Sun bývalého královnina šéfkuchaře Darrena McGradyho.

Jennifer Aniston: Izoluju se doma před světem a ztrácím s...

Filé v žampionové omáčce

Filé v žampionové omáčce

14 hlasů
2h a 45min 435 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Karbanátky z čočky

10 hlasů
50min 1070kJ 65 Kč

Jednoduché karbanátky nejen pro vegetariány.

Vodnice s barevnou paprikou

13 hlasů
30min 307kJ 70 Kč

Jednoduchý způsob, jak připravit vodnici.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více