Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jennifer Aniston: Izoluju se doma před světem a ztrácím s ním reálný kontakt

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

16.11.2019 | Osobnosti

Herečka Jennifer Aniston přiznává, že ztrácí kontakt s reálným světem. Žije totiž v bublině, kterou si sama tvoří. Izoluje se v domě a na rozsáhlých pozemcích kolem něj v Los Angeles. Ačkoli jí to velmi vyhovuje, protože nemusí snášet nepříjemnosti vyplývající ze života ve společnosti, uvědomuje si, že ví o světě mimo své království stále méně.

„Miluju, když můžu být doma, doma je to velmi příjemné, je to bezpečné místo, ale když člověk zůstává doma příliš dlouho, začne být izolovaný a ztrácí kontakt s tím, co se děje v reálném světě,“ přiznala Jennifer v rozhovoru pro magazín Glamour.

Aniston vyhledává samotu zvláště proto, že deset let byla neustále ve společnosti, a navíc pod drobnohledem médií a fanoušků. Deset let totiž téměř nonstop natáčela seriál Přátelé. Když skončil, skončilo i její manželství s Bradem Pittem, který utekl k Angelině Jolie. Tehdy Jennifer z veřejného života utíkala a snažila se skrývat.

Nedáno přitom přiznala, že navštěvuje „Kruh bohyně“ založený mystičkou C. Arou Campbell, v jehož rámci členky provozují rituály ochraňující jejich konání a vztahy.

„Je to zasvěceno zmocnění všech bytostí na cestě ke svrchovanosti, probuzení schopnosti léčení a vrozených darů, inspiraci tvořivosti a cestě k posvátné jednotě v tomto světě,“ prozradila deníku New York Times.

William a Kate nedovolí dětem televizi před večeří

Špagety se zeleninovou směsí

Špagety se zeleninovou směsí

4 hlasy
1h a 10min 377 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pstruh pečený s cuketou

10 hlasů
55min 343kJ 125 Kč

Pstruh pečený v pečicím rukávu.

Květákový krém s parmezánem

3 hlasy
1h a 5min 289kJ 70 Kč

Vychutnejte si chuť květáku a parmezánu v husté, krémové ...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více