Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jennifer Aniston: Izoluju se doma před světem a ztrácím s ním reálný kontakt

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

16.11.2019 | Osobnosti

Herečka Jennifer Aniston přiznává, že ztrácí kontakt s reálným světem. Žije totiž v bublině, kterou si sama tvoří. Izoluje se v domě a na rozsáhlých pozemcích kolem něj v Los Angeles. Ačkoli jí to velmi vyhovuje, protože nemusí snášet nepříjemnosti vyplývající ze života ve společnosti, uvědomuje si, že ví o světě mimo své království stále méně.

„Miluju, když můžu být doma, doma je to velmi příjemné, je to bezpečné místo, ale když člověk zůstává doma příliš dlouho, začne být izolovaný a ztrácí kontakt s tím, co se děje v reálném světě,“ přiznala Jennifer v rozhovoru pro magazín Glamour.

Aniston vyhledává samotu zvláště proto, že deset let byla neustále ve společnosti, a navíc pod drobnohledem médií a fanoušků. Deset let totiž téměř nonstop natáčela seriál Přátelé. Když skončil, skončilo i její manželství s Bradem Pittem, který utekl k Angelině Jolie. Tehdy Jennifer z veřejného života utíkala a snažila se skrývat.

Nedáno přitom přiznala, že navštěvuje „Kruh bohyně“ založený mystičkou C. Arou Campbell, v jehož rámci členky provozují rituály ochraňující jejich konání a vztahy.

„Je to zasvěceno zmocnění všech bytostí na cestě ke svrchovanosti, probuzení schopnosti léčení a vrozených darů, inspiraci tvořivosti a cestě k posvátné jednotě v tomto světě,“ prozradila deníku New York Times.

Whoopi Goldberg: Nepotřebuji vztah, kocour mi stačí

Česnekové kuře

Česnekové kuře

10 hlasů
1h a 50min 622 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí závitky se sardelkou

8 hlasů
2h a 15min 817kJ 240 Kč

Závitky z hovězího masa.

Fenyklový salát

10 hlasů
20min 189kJ 45 Kč

Salát je skvělý ke grilovanému masu.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více