Příběhy slavných baculek a jejich pohublých partnerů

29.01.2020 | Osobnosti

Láska hory přenáší, o čemž svědčí i četné milostné příběhy ze světa showbusinessu. Plus size celebrity netrápí pouze jejich boj s váhou, ale také fakt, že se celý odehrává pod drobnohledem hledáčků kamer a fotoaparátů. Některé z těchto příběhů však odhalují, jak moc dokáže být ideální partner motivací i podporou, či jak dokáže bezmezná a bezprecedentní láska ocenit partnerčiny kvality, i když proti ní novináři vedou křížovou výpravu. Jakým lekcím se od nich mohou ženy v podobné situaci přiučit?

Gentleman na stříbrném plátně i v reálném životě

Kronika pravého gentlemanství – tak by se dal nazvat příběh, který spolu více než čtvrt století píše americký herec Pierce Brosnan a jeho manželka Keely Shay Smith. Co by se také dalo čekat od jednoho z nejvýraznějších protagonistů agenta 007 Jamese Bonda, který, ač sukničkář, nikdy nevystoupil z role skutečného milovníka ženské krásy. Brosnan se mnohokrát nechal slyšet, že mu setkání s Keely Shay zachránilo život v turbulentním období lemovaném sérií tragédií v osobním životě. Nedlouho před tímto osudovým setkáním prohrála první Brosnanova manželka Cassie boj s rakovinou, stejný osud postihl i Cassandřinu dceru. Její syn navíc zemřel na předávkování.

Keely Shay ale v slavném krasavci opět probudila chuť k životu. „Keely byla vždy velice chápává a provedla mě truchlením po Cassie. Je jako moje Severka, vždycky dohlíží na to, co právě dělám, a zda jsem v pořádku,“ svěřil se Brosnan magazínu The Sun. „Předtím než Keely dovedli k oltáři, choval se jako normální Pierce. Povídal si s lidmi v kostele. Ale když se objevila nevěsta, tak viditelně pookřál. Bylo jasné, jak moc pro sebe znamenají. To byl nejkrásnější moment celého dne,“ vzpomíná maminka britského herce May Carmichael na svatební den vlastního syna. Brzy se ale zájem médií zaměřil na jiný očividný aspekt jejich vztahu – tedy to, jak krásná a štíhlá modelka a spisovatelka začíná přibírat na váze. Během krátkého rozmezí několika let ztloustla Keely o více než 30 kilogramů. I přes to, že Keely Shaye později opět shodila, nikdy se to nepodepsalo na jejich vztahu. I po 25 letech je při každé příležitosti patrné, že láska mezi nimi je hluboká, což s povděkem kvitují Brosnanovy fanynky. Stal se pro ně tak hrdinou i mimo stříbrné plátno, a to z velice prostého důvodu, že přijímá svou vyvolenou takovou, jaká je, a nepodléhá vnějším tlakům. „Miluji křivky svojí ženy!“ nebojí se zvolat filmový symbol elegance. A tak by to mělo být!

Důležitý impulz

Koncem loňského roku šokovala světová bulvární média mnohonásobná držitelka hudebních cen Grammy britská zpěvačka Adele. Na fotkách z dovolené u moře je totiž po ztrátě skoro 50 kil téměř k nepoznání! Její baculatá postava vždy pevně korespondovala s jejím typickým mezzo-sopránem, nyní je ale živoucím důkazem, že zpěvaččin unikátní hlasový projev není podmíněn korpulentní postavou. „Nikdy to nebylo jenom o hubnutí. Je to výsledek toho, že přestala pít alkohol a do jídelníčku zařadila plnohodnotné jídlo. Teď je za to ale opravdu ráda, má ráda svou novou postavu. Díky tomu, čím si prošla, si teď víc věří, volí jiný šatník a celkově působí šťastněji,“ dozvěděli se fanoušci z nejmenovaného, avšak zpěvačce blízkého zdroje.

Katalyzátorem dramatické ztráty kilogramů se pro Adele stalo dubnové završení rozvodu s bývalým manželem Stevem Koneckim, se kterým má zpěvačka sedmiletého syna Angela. Podle blízkých přátel se však na obzoru rýsují světlejší zítřky. Oporou se jí při náročném rozvodovém řízení podle těchto informací stal britský rapper Skepta, díky němuž se Adele s nepřízní osudu dokázala vypořádat s grácií. Jeho oddanost a podpora se přitom podle těchto angažovaných pozorovatelů i zdrojem odhodlání k nástupu na přísnou dietu a cvičební režim. Výsledná přeměna jistě hudební divě změní život pozitivním způsobem.

Peripetie seriálových hvězd

Problémy s přebytečnými kily řeší i dvě televizní hvězdy, jejichž popularita raketově narůstá díky účinkování v divácky mega úspěšných amerických seriálech. Řeč je o Gabourey Sidibe, představitelce svérázné AR ředitelky Becky v hudebním dramatu Empire na stanici Fox, a Chrissy Metz, jenž ztvárňuje Kate v rodinné sáze stanice NBC Tohle jsme my (This Is Us), jež už čtvrtým rokem vévodí všem americkým žebříčkům sledovanosti.

Problémy s nadváhou se přitom do určité míry promítají i do peripetií, kterými procházejí jimi ztvárněné postavy. V reálném životě se ale obě na veřejnosti vždy objevovaly po boku štíhlých partnerů. Gabourey teď chodí s Brandonem Frankelem, potetovaným beach boyem, který se profesně věnuje brandingu a marketingu. Jeho Instagram se od chvíle, kdy se poznali, stal skutečným oltářem lásky k plus size herečce. „Jsi záblesk slunce v mém životě, tak velkorysá a obětavá, co se týče osobního času, prostředků, lásky, i nadšení a chuti do života. Lidé a věci, které miluješ, skutečně nutí mé srdce plesat,“ dočteme se například v jednom Frankelově postu. Takových vyznání je přitom jeho profil plný, najdeme zde i zamilované fotky Gabourey a Brandona v párových mikinách s nápisy King a Queen.

Chrissy Metz zase podle posledních informací začíná randit se skladatelem Halem Rosenfieldem. Po krachu sedmiletého manželství s britským spisovatelem Martynem Eadenem a pozdějším románku s kameramanem Joshem Stancilem, tak našla dalšího muže, který ji má rád kvůli tomu, jaká skutečně je, a nemá problémy s její postavou. Chrissy podle vlastních slov se všemi svými ex udržuje čilé přátelské vztahy a stále se učí, jak být „čím dál lepší ex“. Vztahy s bývalými partnery považuje za extrémně důležité. Obě televizní hvězdy se přitom snaží bojovat i s nadváhou – Gabourey v rámci striktního režimu dokázala zhubnout skoro 70 kil, Chrissy díky svojí snaze musí v nových dílech Tohle jsme my nosit speciální „tlustý“ oblek.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

S novým protějškem si vyrazíte na večeři. Bude to příjemné a opět se dozvíte něco více o člověku, kterého začínáte ze srdce milovat. Nezapomeňte však také naslouchat, občas máte sklon vést řeč a nepustit partnera ke slovu. Nechte jej se projevit! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:20
385 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat