Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jude Law se těší na psychologicky kvalitnější role

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

22. 1. 2020 | Osobnosti

Herec Jude Law si myslí, že už jako sedmačtyřicetiletý muž nedostává role jen kvůli svému vzhledu. Třebaže v seriálu Mladý papež ukazuje své vypracované tělo v sexualizovaných záběrech, osobně nemá potřebu se fyzicky zalíbit. Nebojí se tak ztráty vlasů a vrásek, protože věří, že díky tomu získá psychologicky kvalitnější role.

„Dost mě to baví. Když si uvědomím, že ve svém věku se cítím spokojený se svým tělem, užívám si toto desetiletí. Herectví je šílený obor, ve dvaceti se ocitnete na minovém poli. Mluvím z pozice muže, protože se to dost liší od ženského pohledu. Ve třiceti se trochu uvolníte a řeknete si, dokázal jsem to, přežil jsem. Konečně dosáhnete čtyřicítky a role, které vám nabízejí, už mají jinou strukturu, větší hloubku, už nemusíte být ten dokonalý hoch a mít mladistvou krásu. Je úžasné cítit se spokojeně se sebou,“ svěřil Jude italskému magazínu IO Donna.

Law trpí většinu kariéry trémou. A má ji sice stále, ale umí ji lépe skrývat.

„Pořád mívám trému, ale zjistil jsem, že jak stárnu, skrývám své nervy lépe, a místo toho se to projevuje podivně. Místo toho, abych tam postával a potil se a říkal si, to nezvládnu, to nezvládnu, tak je to mnohem mírnější úzkost, projevuje se tím, že jsem trochu neposedný, nebo že se začnu bavit s kýmkoli, kdo je kolem, jen abych odvrátil svou pozornost. Člověk je úzkostný, protože chce být dobrý… Takže začnete věnovat více pozornosti detailům a svému zapálení pro věc, což je dobré,“ míní Law.

Katy Perry promluvila o depresích v těhotenství

Květákové řezy

Květákové řezy

11 hlasů
60min 863 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krůtí maso plněné banánem

12 hlasů
60min 516kJ 190 Kč

Chutné spojení krůtího masa a banánů.

Okoun ve žluté omáčce

3 hlasy
55min 301kJ 180 Kč

Filety okouna ve smetanové omáčce s kurkumou.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více