Kate Middleton přísně omezuje čas dětí u displejů a obrazovek

22.04.2020 | Osobnosti

Vévodkyně z Cambridge alias Kate Middleton je velmi přísná, když její tři potomci chtějí koukat na televizi, tablety, mobily a jiné displeje či obrazovky. Mají vyhrazen každý den velmi omezený čas. Budoucí britská královna totiž podporuje potomky v tom, aby si co nejvíce hráli bez moderních technologií a trávili spoustu času v přírodě.

S manželem princem Williamem vychovávají šestiletého George, čtyřletou Charlotte a dvouletého Louise.

„Během izolace v nouzovém stavu se klade důraz především na umění a výtvarku, malování a vyrábění věcí, které nesouvisejí s obrazovkou. Kate je velmi přísná s ohledem na čas, který tráví před monitorem či obrazovkou a snaží se ho omezovat na minimum,“ tvrdí známá britská novinářka Katie Nicholl.

Podle ní izolace v domě Anmer Hall v Norfolku je ideální příležitostí, kdy George, Charlotte a Louis mohou trávit maximum času v přírodě.

„Dostali prolézačku, houpačky a mají také jezírko, každé z dětí má krom toho svůj vlastní záhonek v zahradě domu,“ tvrdí Nicholl.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat