Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Letos přijde na svět hned několik malých celebrit

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

30. 4. 2020 | Osobnosti

Mateřství je jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. A která známá osobnost nám to hodně brzy potvrdí? Katy Perry, Ciara i první vicemiss České republiky roku 1998 Alena Šeredová!

Pandemie nepandemie, v porodnicích je stále živo, protože se každou minutu na světě narodí přibližně 250 dětí. Ne všechny se ale budou těšit takové pozornosti, jako potomci těchto slavných celebrit!

Katy Perry, mateřská premiéra

Že je v požehnaném stavu, to se zpěvačce Katy Perry povedlo dlouho úspěšně tajit. Radostnou novinu pak fanouškům prozradila prostřednictvím stylového videoklipu, v němž si láskyplně hladí vyklenuté bříško. V interview pro americkou rozhlasovou stanici SiriusXM později prozradila, že těhotenství s představitelem Legolase z Pána prstenů bylo plánované.

„Jsem vděčná za to, že se mi daří plnit si seznam snů. S Orlandem se na tuhle etapu moc těšíme,“ sdělila do éteru nastávající maminka. Nezbývá než dodat, že zatímco pro Katy Perry bude rodičovství novou životní zkušeností, její partner Orlando Bloom už má z předchozího vztahu s modelkou Mirandou Kerr syna Flynna.

Ciara. Do třetice všeho dobrého

Co nevidět čeká rozšíření rodiny i zpěvačku, textařku a herečku, která část svého dětství strávila v Německu. Stejně jako její výše zmíněná kolegyně Katy Perry, také Ciara Princess Harris, známá spíše jen jako Ciara, šla s pravdou ven až tehdy, když zvětšující se tělesné křivky nešlo skrývat. Čokoládová kráska si přebalování plenek střihne už potřetí, protože s manželem Russellem Wilsonem vychovává dcerku Siennu a syna Futura juniora.

Alena Šeredová, nečekaný dáreček

Velkou novinkou bylo také těhotenství modelky Aleny Šeredové. Ta dle svých slov porod po čtyřicítce rozhodně neplánovala, jenže početí nebylo bezproblémové, takže na sebe dalo trochu čekat. Se svým zámožným partnerem, který je dědicem koncernu Fiat, se tak těší na holčičku. A to prý bude po dvou chlapcích vítaná změna. Každopádně jisté je, že tohle dítko strádat určitě nikdy nebude…

Beckhamovi se budou plížit z domu podzemním tunelem

Polévka s topinambury

Polévka s topinambury

19 hlasů
45min 174 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Dušené telecí maso

15 hlasů
1h a 5min 608kJ 250 Kč

Recept na jemné telecí maso dušené s vínem.

Penne s chřestem a lososem

5 hlasů
55min 480kJ 90 Kč

Rychlý oběd z těstovin a chřestu.

Poradny

Dokládají se příjmy z brigády při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle zákona o státní sociální podpoře, který upravuje výplatu příspěvku na bydlení a p... Více

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více