Naomi Campbell je bio vegetariánka

13.06.2020 | Osobnosti

Topmodelka Naomi Campbell oslavila minulý týden padesátku. Poskytla bezpočet rozhovorů, v nichž se vždy objevila otázka typu, jak to dělá, že vypadá tak dobře. Britská kráska to zdůvodňuje různě a netají také to, že dbá na velmi kvalitní výživu. Mnoho let je přísně vegetariánkou, navíc konzumuje jen ty nejkvalitnější bio potraviny.

Podle Naomina soukromého kuchaře Seana Johna neexistuje, aby pozřela cokoli v letadle či na návštěvě. Jí jen pokrmy, u nichž zná všechny ingredience a jejich původ.

„Vařím pro ni už deset let. Ona má doma vlastní věci, ale já jí připravuji jedno skutečně chutné jídlo denně, je to super čisté bio a opravdu zdravé… Ona je ital, což je jamajský výraz pro bio vegetariány, jako rasta řeč Boba Marleyho. A když cestuje soukromě, připravuji jí jídla také. Nikdy by nepozřela nic v letadle,“ tvrdí Sean pocházející z Jamajky.

„Ona si potrpí na výrazné chuti. Nestačí přidat sůl a pepř. Ale to já nedělám stejně, ale ona to ví. Musí v tom být koření a bylinky. Musí to mít duši a plno chutí,“ svěřil Sean deníku New York Post.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
16:53

Cvičení na ruce a záda s pomůckama

Cvičení na ruce a záda s pomůckama
08:50

Protažení na nohy

Protažení na nohy
15:24

Full body trénink

Full body trénink

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

17 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat