Pamela Anderson si občas doma oblékne plavky z Pobřežní hlídky

11.06.2020 | Osobnosti

Pamela Anderson je pro většinu fanoušků C. J. Parker ze seriálu Pobřežní hlídka. Role plavčice z ní učinila mezinárodní hvězdu. Ani ne tak díky hereckému talentu, ale spíš pro platinovou blond hřívu, jasně modré oči, plné rty, bujné poprsí a útlý pas. Ten má prý i ve dvaapadesáti stejný. Stále se tak vejde do plavek, které v roli C. J. nosila. Má je doma v šuplíku a občas v nich vítá hosty, aby je pobavila.

„Mám jedny zrovna tady nahoře v šuplíku! A stále mi sedí. Nosila jsem je občas, abych pobavila své přátele,“ pochlubila se Pamela v rozhovoru pro Fox News.

V plavkách ze seriálu Pobřežní hlídka ale chodí jen doma v obýváku. K bazénu či moři si bere raději méně provokující modely.

Pamela seriál Pobřežní hlídka točila v letech 1992 až 1997. S natáčením filmových pokračování prý nikdy nesouhlasila.

„Nemám to prostě ráda. Nechme lacinou televizní show být lacinou televizní show. To je přece na Pobřežní hlídce tak kouzelné, ne? Když se pořád snažíte dělat tyhle filmy podle seriálů, akorát tím ten seriál zničíte,“ míní Anderson.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli jste poslední týdny neměli v práci tak úplně nadosah úspěch, po němž už dlouho toužíte, rozhodně se nevzdávejte! Snažte se ignorovat požadavky a nároky ostatních a soustřeďte se na své naděje a sny. Mělo by vám to usnadnit cestu. Nebojte se požádat o pomoc ty, o nichž víte, že vám ji poskytnou bez vedlejších úmyslů. Mají ve vás větší víru... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

53 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
136 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat