Robbie Williams je závislý na jídle

18.06.2020 | Osobnosti

Zpěvák Robbie Williams je tzv. adiktivní osobností. Snadno se u něj tedy rozvíjejí nejrůznější závislosti. A třebaže těch na drogách a alkoholu se zbavil, závislost na jídlech je pro něj celoživotním bojem. Zažívá totiž neskutečně příjemné pocity, když se může přejídat tučnými a nezdravými pokrmy. Jenže pak nezřízeně tloustne.

„Když se zbavíte naprosto všeho, je to poslední překážka, kterou musíte překonat. Jenže je tu natrvalo. Protože jsem přestal s kokainem, tak už kokain nikde nevidím. Nevyhledávám ho, tak ho prostě nevidím. Když nechci pít alkohol, nemusím ho pít. Nemusím jít do hospody. Nemusím jít do klubu. A je to v pohodě. Nevadí mi to… Ale s jídlem, musíte jíst. Takže pořád vás to svádí k sebepoškozování, protože musíte jíst, abyste žili. Je to jiné než závislosti na sexu, kokainu, alkoholu. Protože tyto věci nemusíte mít. Jsem jako balíček chipsů. Jakmile ho otevřete, nemůžete přestat,“ stěžoval si šestačtyřicetiletý zpěvák v Austrálii.

Robbie také před časem přiznal, že trpí sníženou hladinou testosteronu v krvi. Což bylo příčinou, proč ještě jako mladý muž neměl žádnou energii a pořád přibíral tuk.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

17 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat