Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kristen Stewart bude hrát ve filmu princeznu Dianu

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

26.06.2020 | Osobnosti

Kristen Stewart byla velmi malou dívkou, když princezna Diana zemřela během autonehody. Psal se rok 1997 a kalifornské herečce bylo zrovna sedm. Dnes jako třicetiletá ostřílená herečka má možnost představovat princeznu z Walesu v době, kdy se rozváděla s princem Charlesem. Kristen ztvární princeznu lidských srdcí ve filmu Spencer.

Název odkazuje na Dianino svobodné příjmení, snímek produkuje a režíruje Pablo Larraín. Scénář se zabývá kritickým obdobím na počátku devadesátých let, kdy Dianě došlo, že její manželství s Charlesem nefunguje a že se chce rozvést. A také že nechce být královnou Spojeného království.

„Všichni jsme vyrostli, přinejmenším já v mé generaci, čtením a chápáním pohádek. Obvykle přijde princ a najde princeznu, požádá ji o ruku a ona se nakonec stane královnou. Tak je to v pohádce. Když se někdo rozhodne nebýt královnou a říká, raději půjdu a budu sama sebou, je to obrovské rozhodnutí, pohádka naruby. Vždycky mě to velmi udivovalo a říkal jsem si, že to musí být velmi těžké rozhodnutí. A to je také jádrem našeho filmu. Jak a proč se pro něco takového rozhodnete? Je to úžasný všeobecně platný příběh, který se dotýká milionů a milionů lidí, a toho chceme dosáhnout. Chceme natočit film, který bude přijat po celém světě, který bude na celém světě fascinovat diváky,“ uvedl Larraín v rozhovoru pro Deadline.

William a Kate nedovolí dětem televizi před večeří

Špenátový salát

Špenátový salát

7 hlasů
20min 573 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Tvarohové placky

14 hlasů
45min 993kJ 85 Kč

Tvarohové placky s anglickou slaninou.

Chřestový krém s ricottou

0 hlasů
1h a 5min 252kJ 130 Kč

Italská polévka se zeleným chřestem, ricottou a bazalkou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více