Mladý syn Beckhamových si bere miliardářku

21.07.2020 | Osobnosti

Manželé Victoria a David Beckhamovi ještě více než popularitu a zájem médií milují peníze. Ničeho si neváží více než toho, že o sobě můžou prohlašovat, že jsou bohatší než britská královna. Když se jejich jednadvacetiletý syn Brooklyn zasnoubil s modelkou Nicolou Peltz, veřejně mu gratulovali. Od vážných vztahů ho přitom ještě loni zrazovali. Jenže Nicola není jen tak někdo. Je to dědička miliardového impéria. Její otec Nelson Peltz – americký byznysmen navázaný na Trumpa – vlastní majetek v hodnotě více než čtyřiceti miliard korun.

Po světě má řadu luxusních rezidencí ideálních pro soukromé dovolené bohatých a slavných, vlastní také dvě luxusní soukromá letadla. A to vše na Victorii a Davida dělá dojem mnohem větší než fakt, že jejich syn je nezralý a pro manželství naprosto nepřipravený. Dokonce mu dali 160 tisíc liber – asi 4,8 milionu korun – na nákup patřičného zásnubního prstenu. Dcera librového miliardáře nemůže mít na ruce malý diamant.

Rodiny snoubenců už plánují svatbu. Ty by měly proběhnout hned dvě, příští rok v létě, a stát čtyři miliony asi 120 milionů korun. Naštěstí rok je velmi dlouhá doba, takže podle sázkových kanceláří je velmi málo pravděpodobné, že ke sňatku skutečně dojde. Vycházejí totiž z Brooklynova dosavadního chování, jeho věku a faktu, že Nicola je starší a zvyklá na zralejší muže.

„Před dvěma týdny jsem svou spřízněnou duši požádal, aby si mě vzala, ona řekla ano, jsem nejšťastnější muž na světě. Slibuji, že budu nejlepší manžel a nejlepší táta jednoho dne. Miluju tě, miláčku,“ chlubil se Beckham na Instagramu.

Brooklyn začal s Nicolou randit v říjnu, od března spolu bydlí v jednom bytě v New Yorku, kde prožívali také celou karanténu.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat