Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Mladý syn Beckhamových si bere miliardářku

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

21.07.2020 | Osobnosti

Manželé Victoria a David Beckhamovi ještě více než popularitu a zájem médií milují peníze. Ničeho si neváží více než toho, že o sobě můžou prohlašovat, že jsou bohatší než britská královna. Když se jejich jednadvacetiletý syn Brooklyn zasnoubil s modelkou Nicolou Peltz, veřejně mu gratulovali. Od vážných vztahů ho přitom ještě loni zrazovali. Jenže Nicola není jen tak někdo. Je to dědička miliardového impéria. Její otec Nelson Peltz – americký byznysmen navázaný na Trumpa – vlastní majetek v hodnotě více než čtyřiceti miliard korun.

Po světě má řadu luxusních rezidencí ideálních pro soukromé dovolené bohatých a slavných, vlastní také dvě luxusní soukromá letadla. A to vše na Victorii a Davida dělá dojem mnohem větší než fakt, že jejich syn je nezralý a pro manželství naprosto nepřipravený. Dokonce mu dali 160 tisíc liber – asi 4,8 milionu korun – na nákup patřičného zásnubního prstenu. Dcera librového miliardáře nemůže mít na ruce malý diamant.

Rodiny snoubenců už plánují svatbu. Ty by měly proběhnout hned dvě, příští rok v létě, a stát čtyři miliony asi 120 milionů korun. Naštěstí rok je velmi dlouhá doba, takže podle sázkových kanceláří je velmi málo pravděpodobné, že ke sňatku skutečně dojde. Vycházejí totiž z Brooklynova dosavadního chování, jeho věku a faktu, že Nicola je starší a zvyklá na zralejší muže.

„Před dvěma týdny jsem svou spřízněnou duši požádal, aby si mě vzala, ona řekla ano, jsem nejšťastnější muž na světě. Slibuji, že budu nejlepší manžel a nejlepší táta jednoho dne. Miluju tě, miláčku,“ chlubil se Beckham na Instagramu.

Brooklyn začal s Nicolou randit v říjnu, od března spolu bydlí v jednom bytě v New Yorku, kde prožívali také celou karanténu.

Cameron Diaz s ukončením kariéry našla kýžený klid v duši

Hovězí s fazolemi

Hovězí s fazolemi

8 hlasů
1h a 40min 542 kJ 211 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Mrkvový krém

28 hlasů
25min 234kJ 30 Kč

Vydatná a zdravá polévka.

Kuřecí prsa se zeleninou julien

11 hlasů
45min 458kJ 99 Kč

Dietní kuřecí prsa se zeleninou připravenou v páře.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více