Katy Perry a Orlando Bloom opět odložili svatbu

28.07.2020 | Osobnosti

Orlando Bloom se loni zasnoubil se zpěvačkou Katy Perry a slíbil jí, že se v zimě vezmou. Jenže pak přišla pandemie a dvojice se rozhodla svatbu raději odsunout na léto. Situace kolem pandemie se ale nijak výrazně nezlepšila, takže svatbu opět odložili. Katy za pár dní porodí jejich prvního společného potomka. A s Orlandem se vezmou nejdříve příští rok.

„V roce 2020 už si nemůžete nic plánovat, protože všechny plány jsou pak zrušeny. Chceme teď už jen přivést na svět zdravé dítě. Všichni si teď můžou dělat plány maximálně na týden dopředu,“ postěžovala si Katy, která fanouškům oznámila, že se vdávat nebude. Pro ni i Orlanda to bude druhý sňatek, oba jsou rozvedení.

Zpěvačka opět zmínila, že trpí depresemi. V minulosti byla závislá na antidepresivech.

„Bylo to těžší, než čemu jsem kdy čelila. Měla jsem už dřív záchvaty depresí. Byla jsem schopná se vyhnout nejtěžší depresi tím, že jsem tvořila hudbu. Je to jako když děláte všechny jiné věci, abyste se rozptýlili, jíte, cvičíte, najdete si nového přítele, nakupujete… Dokázala jsem na sobě pracovat, protože jsem byla mentálně stabilní, pak jsem dokonce mohla vysadit léky. To bylo super. Byla to antidepresiva, ale jsou i jiné skvělé pomůcky. Třeba transcendentální meditace, které se věnuji už deset let. To samo o sobě funguje jako hygiena mysli. Je to úžasná pomůcka,“ dodala americká hvězda.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat