Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Brad Pitt a Angelina Jolie jsou po třech letech psychoterapie opět přáteli

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

16.07.2020 | Osobnosti

Herci Brad Pitt a Angelina Jolie tři a tři čtvrtě roku po rozchodu zakopali válečnou sekeru. Motivem k tomu jsou jejich společné děti. Aby netrpěly, pracovali bývalí manželé na obnově přátelství. Tři roky rodinné i individuální terapie přineslo své ovoce a Angelina s Bradem konečně můžou prohlásit, že vychovávají své potomky jako přátelé.

„Potřebovali rozhodně pomoc odborníků, aby dokázali vyřešit všechny problémy týkající se péče o děti, aby se nastavilo to, jak může být Brad zase jejich tátou. A protože jsou dnes už děti o dost větší, netrpí separační úzkostí, když jsou bez Angeliny. Trvalo jim poměrně dlouho a vyžadovalo to rodinou psychoterapii, aby došli do tohoto nastavení. Mladší děti pendlují sem a tam mezi jejich domy, Brad je nejraději, když s nimi tráví co nejvíce času. Je teď díky tomu mnohem šťastnější,“ cituje magazín People zdroj blízký manželům.

Šestapadesátiletý Brad a pětačtyřicetiletá Angelina se loni dohodli na péči o potomky, od té doby se jejich vztah výrazně zlepšil.

„K velkému překvapení jejich přátel se komunikace mezi nimi ohromně zlepšila, oba jsou teď naprosto oddaní společné výchově dětí. Jejich děti mají pravidelný systém střídavé péče, a to je pro rodinu velká změna. Díky tomu harmonogramu už nejsou Brad ani Angelina neustále ve stresu, co si vymyslí druhá strana. Teď tráví děti čas s oběma rodiči a jsou šťastné a prospívá jim to,“ cituje magazín People.

Cameron Diaz s ukončením kariéry našla kýžený klid v duši

Podzimní salát

Podzimní salát

9 hlasů
25min 364 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s mrkví

6 hlasů
25min 783kJ 55 Kč

Kuskus je velmi výživný a s mrkví je to dobrá kombinac...

Těstoviny se sýrem gouda

5 hlasů
1h a 20min 822kJ 90 Kč

Klasické zapečené těstoviny se sýrem.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více