Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Katy Perry promluvila o depresích v těhotenství

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

02.07.2020 | Osobnosti

Zpěvačku Katy Perry prý velmi překvapilo, jak emocionální horskou dráhou její první těhotenství je. Takové výkyvy nálad a stavů nečekala. Většinu posledních osmi měsíců prožívá se slzami. Deprese a úzkosti jsou velmi náročné i proto, že je musela zvládat po většinu týdnů v karanténní izolaci, protože svět se snažil zvládnout pandemii COVID-19.

„Prožila jsem úplně všechny emoce, které jsou pod sluncem. Byla jsem přehlcená nadšením, byla jsem úzkostná. Byla jsem šťastná, také štěstím bez sebe, ale měla jsem i deprese. Všechno to jsem si prožila,“ postěžovala si pětatřicetiletá americká hvězda v rozhovoru pro bostonskou rozhlasovou stanici Mix 104.1.

O osm let starší snoubenec Orlando Bloom, který je otcem její dcerky, jež by se měla narodit v červenci, je své partnerce velkou oporou.

„Svět zrovna prochází velmi divokými časy a přivádíme nový život do velmi divokého období na celém světě. Lidé už před lety vedli tyto rozhovory ve stylu, člověče, svět je teď nějaký nejistý… A teď se mi zdá, že se nám otřásá pod nohama!“ dodala zpěvačka.

Britský herec bude mít s Katy dceru, s bývalou manželkou Mirandou Kerr má devítiletého syna Flynna. A tak je nadšený z holčičky.

„Je velmi nadšený, že to bude holčička. Říká se, že holčičky, víte, jsou tatínkovy holčičky! A tak to taky bude, ale uvidíme,“ dodala Katy s tím, že jméno sice už vybírají, ale konečné rozhodnutí padne až čerstvě po narození dcery.

Cameron Diaz s ukončením kariéry našla kýžený klid v duši

Grilovaná žlutá cuketa

Grilovaná žlutá cuketa

13 hlasů
30min 792 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s mrkví

6 hlasů
25min 783kJ 55 Kč

Kuskus je velmi výživný a s mrkví je to dobrá kombinac...

Těstoviny se sýrem gouda

5 hlasů
1h a 20min 822kJ 90 Kč

Klasické zapečené těstoviny se sýrem.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více