Angelina Jolie se rozvedla pro dobro své rodiny

24.06.2020 | Osobnosti

Herečka Angelina Jolie se poprvé otevřeně vyjádřila k rozvodu s Bradem Pittem. V září to budou čtyři roky, kdy se od něj odstěhovala se všemi šesti dětmi, které spolu vychovávali a vychovávají. Pětačtyřicetiletá hollywoodská kráska tvrdí, že se rozhodla pro dobro dětí a své rodiny, čemuž dala přednost před osobním vztahem.

„Rozešla jsem se pro dobro a pohodu své rodiny. Bylo to správné rozhodnutí. A nadále se zaměřuji na to, aby se mé děti plně zotavily,“ prohlásila Angelina v drsné narážce na to, že poslední roky s Bradem její děti trpěly psychicky.

Angelina a Brad tři děti adoptovali a tři počali spolu. Mají osmnáctiletého Maddoxe z Kambodži, šestnáctiletého Paxe z Vietnamu, patnáctiletou Zaharu z Etiopie, čtrnáctiletou Shiloh a jedenáctiletá dvojčata Vivienne a Knoxe.

„Někteří novináři zneužívali mého mlčení a děti viděly lži o sobě v médiích, ale já jsem jim připomínala, že oni znají svou pravdu a mají svůj názor. Vlastně je to šest velmi odvážných a silných mladých lidí,“ prohlásila Angelina v interview pro magazín Vogue.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
99 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
56 Příspěvků
Poslední příspěvek 11.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat