Kate Moss zanevřela na divoký noční život

20.06.2020 | Osobnosti

Modelka Kate Moss začala před třemi roky zcela abstinovat. Divoký život nočního hýření vyměnila za čistou hlavu každé ráno. A také brzký odchod do postele. Zatímco ještě ve čtyřiceti ji nikdo nedostal do postele před třetí ráno, teď spí každý den už v jedenáct večer. A náramně si nový životní styl pochvaluje.

„Skočím do postele v jedenáct večer a sleduju Netflix, než opravdu usnu. Teď jsem dokoukala Sexuální výchovu, je to zábavné. Vzbudím se kolem osmé ráno. Odpoledne jinak bývám trochu mimo, když nespím osm hodin každý den,“ tvrdí Moss.

Kate žije velmi zdravě a pravidelně také cvičí jógu.

„Začínám cvičení jógou, a to každé ráno, můj instruktor přichází ke mně domů. Mám doma také maličkou posilovnu s rotopedem, který moc často nepoužívám. Je to náročné, ale můj bratr na něm jezdí rád. Nejlépe se stresu zbavuji jógou. Pomáhá mi to soustředit se na tady a teď,“ svěřila britská topmodelka magazínu Elle.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

17 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat