Děti Brada Pitta roky neviděly svoje prarodiče

19. 8. 2020 | Osobnosti

Do života většiny lidí se nesmazatelně zapíšou prarodiče. Babičky a dědové plní specifickou funkci a mají zásadní vliv na vývoj lidské psychiky a chápání vztahů. Jenže Angelina Jolie tohle ignoruje. Děti, které má s Bradem Pittem, vlastně prarodiče vůbec nemají. Angelina se svým otcem nevychází, matka jí zemřela, než se sama stala rodičem, a babička a děda z Bradovy strany mají zákaz.

Vztahy tchyní a snach jsou složité, dokumentuje to bezpočet vtipů černého humoru a pojednávají o tom mnohé romány. Vztah Angeliny Jolie s tchyní Jane Pittovou nebyl nikdy nijak růžový. Takže když se Angelina v září 2016 rozešla s Bradem, její potomci přišli o kontakt s babičkou a dědou Pittovými.

„Když žili spolu, Brad a Angelina často brávali děti na návštěvu k dědovi a babičce. Děti u nich lítaly jako splašené. Pittovi mají obovskou zahradu a děti tam v zimě jezdily na sáních a v létě si dělaly táborák. Jane a William ale děti neviděli od doby, co se Brad a Angelina rozešli. Je mi líto Jane, protože vnoučata miluje. Ale ona a Angelina se nikdy nemusely. Jane je konzervativní křesťanka, která odmítala manželství homosexuálů, zatímco Angelina je liberálka, která chodila i s holkami… Angelina si prostě nepřeje, aby se děti s babičkou stýkaly,“ cituje The Sun.

Angelina a Brad spolu vychovávají devatenáctiletého Maddoxe z Kambodže, šestnáctiletého Paxe z Vietnamu, patnáctiletou Zaharu z Etiopie a svoje biologické děti, čtrnáctiletou Shiloh a dvanáctiletá dvojčata Vivienne a Knoxe.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

37 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:02
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
221 Příspěvků
Poslední příspěvek 18.10.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat