Britney Spears je opět loutkou svého otce

25.08.2020 | Osobnosti

Britney Spears bude ještě minimálně půl roku loutkou svého otce Jamieho. Soud v Los Angeles před víkendem rozhodl, že ho do února 2021 nadále určuje opatrovníkem své dcery. Zpěvačce přitom řídí také to, co nakupuje či s kým se stýká.

Právě proto její fanoušci založili na sociálních sítích kampaň Osvoboďte Britney pod hashtagem #freebritney. Americká hvězda jim za podporu poněkud smutně poděkovala.

„Mám pocit, že se podíváme zpět na čas v karanténě a budeme to vnímat jako přechodovou fázi našich životů… Nevíme, kdy se věci vrátí k normálu, ale zůstáváme pozitivní a učíme se hodně sami o sobě!!! Za sebe chci poděkovat mým drahým… milým… opravdovým fanouškům, že jsou tak zatraceně báječní!!! Úplně cítím vaše srdce a vím, že vy vnímáte to moje. Děkuji vám za podporu,“ poděkovala Britney na Instagramu.

Spears byl opatrovníkem své dcery určen v roce 2008 poté, co se zpěvačka zhroutila. Loni v září jeho funkci dočasně přebrala Jodi Montgomery, tento týden ale soudce opět potvrdil opatrovníkem zpěvaččina otce. A to až do února 2021, kdy bude zpěvaččin stav přehodnocovat.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Následující dny poznáte, že co si neuděláte sami, nebude odvedeno dobře. A i když vám tím rozhodně naroste sebevědomí (což už nějakou dobu potřebujete), neuzavírejte se před svým okolím! Neodmítejte rady kolegů a rodinných příslušníků, nepohrdejte pravidly. Pamatujte, že v roli „neúspěšných“ se můžete ocitnout až příliš snadno. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

42 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
138 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
72 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat