Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kate Winslet umí zadržet dech na obdivuhodnou dobu

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

03.09.2020 | Osobnosti

Herečka Kate Winslet tvrdí, že se díky natáčení filmu Avatar naučila zadržet dech pod vodou. Ale nikoli na pár vteřin, ale dnes dokáže pobývat pod hladinou celých sedm minut.

„Musela jsem se naučit volnému potápění bez dýchacích přístrojů kvůli roli v Avatarovi, a to byl neskutečný zážitek. Nejdéle jsem zadržela dech na sedm minut a čtrnáct vteřin, jako bylo to šílené, opravdu šílené,“ svěřila Kate magazínu Hollywood Reporter.

Producent Jon Landau, který britské herečce roli svěřil, byl prý velmi překvapen, jak rychle se začala zlepšovat ve schopnosti pobývat pod hladinou bez dechu několik minut.

„Trénovali jsme herce se zadrženým dechem pod vodou, protože v záběrech museli jen plavat, nemohli mít dýchací přístroje, museli navíc vydržet točit dlouhé záběry… Kate Winsletová musela trénovat a ona se nakonec dokázala udržet pod hladinou celých sedm minut. To je ohromné, člověku to nedává rozum. Viděli jste Kate, jak se ponoří a je tam naprosto klidná. Jednoho dne jsme trénovali scény a testovali to a v té nádrži bylo okno, kterým šlo vidět dovnitř. Šel jsem se podívat a ona pochodovala po dně nádrže. Zprava doleva, zprava doleva, zprava doleva. Pak mě uviděla v okně a jen mi zamávala. Nemohl jsem uvěřit tomu, co vidím,“ prohlásil Landau.

Gisele Bündchen doporučuje na deprese meditace a dýchání

Teplý mrkvový salát

Teplý mrkvový salát

21 hlasů
25min 255 kJ 40 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Penne salát

13 hlasů
40min 564kJ 98 Kč

Lehký těstovinový salát se žampiony a cherry rajčaty.

Kuřecí guláš

20 hlasů
1h a 5min 289kJ 170 Kč

Ostřejší guláš z kuřecího masa s rajčaty.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více