Kate Winslet umí zadržet dech na obdivuhodnou dobu

03.09.2020 | Osobnosti

Herečka Kate Winslet tvrdí, že se díky natáčení filmu Avatar naučila zadržet dech pod vodou. Ale nikoli na pár vteřin, ale dnes dokáže pobývat pod hladinou celých sedm minut.

„Musela jsem se naučit volnému potápění bez dýchacích přístrojů kvůli roli v Avatarovi, a to byl neskutečný zážitek. Nejdéle jsem zadržela dech na sedm minut a čtrnáct vteřin, jako bylo to šílené, opravdu šílené,“ svěřila Kate magazínu Hollywood Reporter.

Producent Jon Landau, který britské herečce roli svěřil, byl prý velmi překvapen, jak rychle se začala zlepšovat ve schopnosti pobývat pod hladinou bez dechu několik minut.

„Trénovali jsme herce se zadrženým dechem pod vodou, protože v záběrech museli jen plavat, nemohli mít dýchací přístroje, museli navíc vydržet točit dlouhé záběry… Kate Winsletová musela trénovat a ona se nakonec dokázala udržet pod hladinou celých sedm minut. To je ohromné, člověku to nedává rozum. Viděli jste Kate, jak se ponoří a je tam naprosto klidná. Jednoho dne jsme trénovali scény a testovali to a v té nádrži bylo okno, kterým šlo vidět dovnitř. Šel jsem se podívat a ona pochodovala po dně nádrže. Zprava doleva, zprava doleva, zprava doleva. Pak mě uviděla v okně a jen mi zamávala. Nemohl jsem uvěřit tomu, co vidím,“ prohlásil Landau.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Králík na olivách

(3 hlasů)

Kuře na pivu

(4 hlasů)

Steaky z tuňáka

(5 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Poslední dobou neustále přehlížíte svůj organismus a jeho varovné signály v podobě táhnoucích se, i když mírných, zdravotních obtíží. Jenže ty teď čím dál více pronikají do vašeho soukromého i pracovního živ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:54
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat