Inspirativní módní ikony z řad celebrit

Ráda sledujete, jak se oblékají celebrity? Nahlédněte s námi do šatníku Blake Lively, Amal Clooney nebo Melanie Trump. Co skříň, to dávka vybraných stylů s nádechem originality a dobře promyšlené okázalosti!

Móda není otázkou pravidel a mnohdy ani peněz, ale spíše vkusu. Zatímco někdo takové cítění zoufale postrádá, jiný ho má naopak na rozdávání. Třeba jako tyhle celebrity! Čí styl módní svět zbožňuje a kdo vám může být velkým učitelem?

Blake Lively 

Herečka, co snad vůbec nestárne. To je Blake Lively, která patří k nejlépe oblékaným ženám Hollywoodu. Ať už na sebe manželka fešáka a vlastně i filmového kolegy Ryana Reynoldse oblékne cokoli, vypadá naprosto úchvatně. Může to být pánský kalhotový kostým, květované šaty, honosná večerní róba nebo modré džíny kombinované s volnější tunikou, vždy je všechno promyšlené do posledního detailu, vždy je všechno perfektní.

Amal Clooney 

Advokátka, aktivistka a spisovatelka původem z Libanonu na sebe neupozornila jen sňatkem s hercem Georgem Clooneym, ale i svým urputným bojem za práva zvířat. A že jí to při tomto nelehkém úkolu sluší, o tom není sporu. Dlouhovlasá brunetka si potrpí na elegantní a čistý ženský styl s nádechem francouzského šarmu. Neodmyslitelným základem jejího šatníku jsou tedy pouzdrové šaty, sukně a košile nejrůznějších střihů a barev. Jestli pracujete v kanceláři a vaším každodenním dress codem je byznys móda, je Amal Clooney tou správnou inspirací.

Melania Trump

Ať už máte na prezidenta Donalda Trumpa jakýkoli názor, jeho manželce cit pro módu nelze upřít. Bývalá modelka a návrhářka šperků do jinak nudné a fádní politiky vnáší vybranost, šmrnc a dávku sex-appealu. Originálními kabáty doplňuje jednoduché šaty, ke kterým volí klasické lodičky na vysokém podpatku. Pokud je příležitost, Melania Trump se nebojí ani výraznějších barev, vzorů a motivů. Jde si vlastní cestou, a kam přijde, tam pokaždé upoutá velkou pozornost.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:25
41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat