Brad Pitt a Angelina Jolie zrušili rodinné psychoterapie

17.09.2020 | Osobnosti

Vztah Brada Pitta a Angeliny Jolie na jaře zrůžověl jako koruny rozkvetlých stromů. Tak dobře spolu bývalí manželé nevycházeli posledních pět let. Ale v červenci se vše zlomilo a jejich komunikace opět začala chladnout. Po několika měsících dokonce přerušili společné rodinné terapie, které měly pomoci napravit pošramocenou důvěru a vztahy Brada s dětmi.

Vše začalo v době, kdy to při porozvodovém vyjednávání o tom, jak budou nadále vychovávat společné potomky, nahrávalo do Bradových karet. Angelina zpanikařila a snažila se najít způsob, jak opět získat nadvládu. Obvinila jejich soukromého soudce – kterého si přitom na počátku rozvodu sama vybrala – ze zaujatosti, protože byl v minulosti klientem Bradových advokátů.

„Napětí mezi Bradem a Angelinou se vyhrocuje a rodinné terapie už neprobíhají,“ svěřil zdroj magazínu Us Weekly.

Vztahy mezi slavnými herci se přitom pokazily v řádu dní. Ještě na počátku července, kdy byla v USA uvolněna některá karanténní opatření, jezdil Brad do Angelinina domu na motorce. Zdálo se, že snad bude s exmanželkou konečně vycházet jako kamarád.

„Brad chce střídavou péči padesát na padesát, Angelina o tom nechce ale ani slyšet. On totiž trvá také na tom, že děti budou nadále žít v Los Angeles, s čímž Angelina nesouhlasí,“ cituje dále Us Weekly.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
17:41

Core cvičení

Core cvičení
09:27

Cvičení na bříško

Cvičení na bříško
14:33

HIIT training

HIIT training

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:25
41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat