Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Miley Cyrus rozchody nijak neprožívá

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

13.09.2020 | Osobnosti

Zpěvačka Miley Cyrus je velmi naštvaná na všechny, kdo ji odsoudili za rozchod s Liamem Hemsworthem. Nikdo prý nemá právo komentovat její chování, protože netuší, co vše se za zavřenými dveřmi děje. A odmítá také nařčení svých bývalých, že je chladná mrcha jen proto, že když nějaký vztah skončí a nefunguje, sebere se a bez mrknutí oka jde dál. Americká hvězda prostě nechce zbytečně ztrácet čas s něčím, co je dávno mrtvé. Při vyprávění o svých rozchodem Miley používala velmi peprný jazyk.

„Nedávno jsem si prošla velmi veřejným rozvodem, což mě zatraceně štvalo. Co mě na tom nejvíc štvalo, nebyl fakt, že jsme si s někým, koho jsem milovala, uvědomili, že už se nemilujeme tak jako dřív. To dokážu vstřebat. Nedokážu ale přijmout to, jakého démona ze mě dělali a všechny ty zprávy. Docela mě udivuje, že si veřejnost myslí, že tu není žádná časová prodleva, kterou nevidí, která zřejmě vedla k tomu všemu. Jednoho dne jste šťastní spolu na červeném koberci a další den se obíráte v Itálii se svou kamarádkou! Do prdele! No, mezitím uběhla spousta času, který jste neviděli!“ zlobí se Cyrus.

A nemyslí si ani, že je chladná mrcha jen proto, že se dokáže rozhodnout, že vztah nemá smysl a jde prostě dál.

„Muži v mém životě mi říkali, že jsem zatracená chladná čubka, protože odejdu, když je po všem, ale já nešukám mrtvoly, když je po všem, tak je po všem a jste pro mě mrtví a já jdu dál. Člověk by měl dobře vědět, co chce, protože nemám zájem na tom, aby mi trvalo dalších deset let, jak mi to trvalo v prvním vztahu, než mi vše dojde,“ svěřila Cyrus v rozhovoru s Joem Roganem.

Gisele Bündchen doporučuje na deprese meditace a dýchání

Zeleninová polévka

Zeleninová polévka

21 hlasů
45min 397 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstoviny linguine s línem

24 hlasů
30min 753kJ 145 Kč

Těstoviny se v Itálii jedí obvykle jako předkrm. Ital ...

Salát z broskví a rajčat

12 hlasů
20min 580kJ 60 Kč

Recept na osvěžující salát z rajčat a broskví.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více