Ed Sheeran uplynulý rok vydělával bez práce několik milionů denně

09.10.2020 | Osobnosti

Zpěvák Ed Sheeran už přes rok nepracuje. Stáhl se do ústraní a věnuje se budování venkovského sídla v Suffolku a plození dětí. Britský hudebník už má ale tak zaběhnutý byznys, že ani nemusí pracovat, a denně si vydělá sto tisíc liber – asi tři miliony korun. Za poslední rok tak zbohatl o další miliardu korun, i když nepracoval. Podle účetních údajů je nejbohatším sólovým umělcem světa.

Devětadvacetiletý Ed se stal značkou, která vydělává sama. Nejen kvůli produkci své hudby, ale podniká také v realitách. Během karantény opět investoval do nemovitostí, kterých vlastní už sedmadvacet.

Sheeranovi se daří také v soukromí, loni se oženil a v září se mu narodila dcera, prvního potomka Lyru Antarctiku mu porodila manželka Cherry Seaborn.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:25
41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat