Ed Sheeran uplynulý rok vydělával bez práce několik milionů denně

09.10.2020 | Osobnosti

Zpěvák Ed Sheeran už přes rok nepracuje. Stáhl se do ústraní a věnuje se budování venkovského sídla v Suffolku a plození dětí. Britský hudebník už má ale tak zaběhnutý byznys, že ani nemusí pracovat, a denně si vydělá sto tisíc liber – asi tři miliony korun. Za poslední rok tak zbohatl o další miliardu korun, i když nepracoval. Podle účetních údajů je nejbohatším sólovým umělcem světa.

Devětadvacetiletý Ed se stal značkou, která vydělává sama. Nejen kvůli produkci své hudby, ale podniká také v realitách. Během karantény opět investoval do nemovitostí, kterých vlastní už sedmadvacet.

Sheeranovi se daří také v soukromí, loni se oženil a v září se mu narodila dcera, prvního potomka Lyru Antarctiku mu porodila manželka Cherry Seaborn.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:25
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:24
48 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:10
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat