Uma Thurman potkala lásku na pláži při hlídání psa

05.11.2020 | Osobnosti

Herečka Uma Thurman je po uši zamilovaná. V létě si vyšla na pláž v Hamptons a byla k nepoznání. Architekt Peter Sabbeth vůbec netušil, že je to slavná hollywoodská hvězda, když ji požádal, zda by mu nepohlídala psa, zatímco on si půjde zaplavat. Na hvězdu filmu Kill Bill udělal Peter obrovský dojem a začali si povídat. Následovalo pozvání na skleničku a padesátiletá herečka opět zahořela milostnými city.

„Peter v tu chvíli vůbec neměl ponětí, kdo je Uma. Procházela po pláži, které se tady říká Long Beach, byla poblíž něj, tak ji požádal, zda by mu pohlídala psa, když si půjde zaplavat. Uma řekla, že jo, hlídala psa a on plaval. A teď, pár měsíců nato, jsou do sebe šíleně zamilovaní a chtějí si společně pořídit dům v Hamptons,“ cituje zdroj blízký herečce deník New York Post.

Thurman v Hamptons tráví karanténu s dvaadvacetiletou Mayou a osmnáctiletým Levonem, které má s bývalým manželem Ethanem Hawkem, a také s osmiletou Lunou, kterou má s bývalým partnerem Arpadem Bussonem.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:03
241 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:55
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat