Uma Thurman potkala lásku na pláži při hlídání psa

05.11.2020 | Osobnosti

Herečka Uma Thurman je po uši zamilovaná. V létě si vyšla na pláž v Hamptons a byla k nepoznání. Architekt Peter Sabbeth vůbec netušil, že je to slavná hollywoodská hvězda, když ji požádal, zda by mu nepohlídala psa, zatímco on si půjde zaplavat. Na hvězdu filmu Kill Bill udělal Peter obrovský dojem a začali si povídat. Následovalo pozvání na skleničku a padesátiletá herečka opět zahořela milostnými city.

„Peter v tu chvíli vůbec neměl ponětí, kdo je Uma. Procházela po pláži, které se tady říká Long Beach, byla poblíž něj, tak ji požádal, zda by mu pohlídala psa, když si půjde zaplavat. Uma řekla, že jo, hlídala psa a on plaval. A teď, pár měsíců nato, jsou do sebe šíleně zamilovaní a chtějí si společně pořídit dům v Hamptons,“ cituje zdroj blízký herečce deník New York Post.

Thurman v Hamptons tráví karanténu s dvaadvacetiletou Mayou a osmnáctiletým Levonem, které má s bývalým manželem Ethanem Hawkem, a také s osmiletou Lunou, kterou má s bývalým partnerem Arpadem Bussonem.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:25
41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat