Děti prince Williama budou zdobit stromeček s babičkou online

21.11.2020 | Osobnosti

Princové George a Louis a princezna Charlotte se musejí smířit s tím, že se o Vánocích nepotkají s prarodiči a praprarodiči. Jejich rodiče princ William a vévodkyně Catherine jim však zprostředkují setkání s babičkou Carol Middleton přes Zoom. A společně pak budou zdobit její vánoční stromeček.

Kvůli pandemii členové královské rodiny budou slavit Vánoce odděleně ve svých nukleárních rodinách. V předchozích letech si Carol, matka vévodkyně Kate, brala všechna vnoučata domů, aby s ní zdobila stromeček. Sedmiletý George, pětiletá Charlotte a dvouletý Louis se při zdobení potkali s bratrancem Arthurem, synem Pipy Middleton Matthews, mladší sestry Kate.

„Nesmíme se potkat, ale po roce, jako byl rok 2020, si musíme všichni připomenout, co je opravdu důležité o Vánocích. Pro mě je důležité, aby se rodina cítila ve spojení. Normálně nechávám svá vnoučata, aby mi nazdobila stromeček. Letos je požádám přes videohovor, aby rozhodla, jaké ozdoby by měly jít kam. Potom je možná bude potřeba vkusně převěsit!“ napsala Carol na Instagramu, kde oznámila, že se s vnoučaty potká u zdobení pouze virtuálně.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:03
241 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:55
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat