Princ William a Kate nesledují vůbec televizi

05.12.2020 | Osobnosti

Princ William si s manželkou Kate už dlouho nevychutnali žádný nový film. Nemají prý na něco takového vůbec čas kvůli třem dětem, které na nich visí každou volnou chvíli, kdy zrovna nepracují. Následník britské koruny a jeho manželka si na filmové krnění stěžovali herci Michaelu Wardovi, který získal cenu BAFTA pro vycházející hvězdy do třiceti let.

„Řekli mi, že se pokusí podívat na můj film, ale je to pro ně těžké se dívat na filmy, když jsou pořád s nimi děti. Tak jsem říkal, jo, nedívejte se na ten film s dětmi, protože tento není určitě pro děti,“ vzpomněl Ward v pořadu Blue Story na osobní setkání s Williamem a Kate.

Michael pocházející z Jamajky prý od dětství toužil být slavný. Nakonec to šlo ještě rychleji, než si představoval.

„Chtěl jsem být slavný. Nebudu vám říkat, že jsem nikdy být nechtěl, protože někteří lidé tohle říkají. Ale já jsem chtěl vše. Chtěl jsem být bohatý, chtěl jsem být slavný, chtěl jsem být schopný herec. Chtěl jsem vyhrávat ocenění. Chtěl jsem, aby se mé rodině dařilo. Na tom chtít vše není nic špatného, ale já jsem nechtěl být slavný pro nic za nic. Nechtěl jsem být slavný jen pro to, že vytáhnu ptáka nebo něco takového bezcenného,“ svěřil Ward magazínu Sunday Times.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat