George Clooney se ještě ani jednou nepohádal s manželkou

08.12.2020 | Osobnosti

Neshody a názorové konflikty ke vztahům patří. Otázkou není, zda je správné se s partnerem dostat do konfliktu, ale zda partneři umějí neshodu konstruktivně řešit a uzavřít bez negativních důsledků. George Clooney však tvrdí, že se ničím takovým s manželkou Amal nemusel zabývat. Ještě se totiž ani jednou nepohádali. Navzdory tomu, že kvůli pandemii jsou pořád spolu.

„Považuji se za člověka, který má velké štěstí v mnoha ohledech, že jsem ji potkal. Ještě jsme se ani jednou nepohádali. Víte, všichni jsou nuceni být pořád spolu kvůli koronaviru a zkouškou si prošla spousta přátelství. Pro nás je to vše ale docela snadné,“ přiznal Clooney magazínu People.

Clooney brzy oslaví šedesátku. Přesto má prý pořád dost sil na výchovu tříletých dětí, které s Amal přivedli na svět. V roce 2017 se jim narodila dvojčata Ella a Alexander.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete řešit poměrně závažný problém, jenže navzdory své obvyklé rozhodnosti se ocitnete v koncích – jako byste měli v hlavě dva hlasy, které vám oba radí dobře, jenže oba úplně opačně. Na něco takového nejste zvyklí, většinou máte své priority jasně dané. A tak vám nezbude nic jiného, než ve svém nitru najít kompromis, nebo si necha... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:09
23 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat