Meghan upřednostňuje Vánoce s přáteli před těmi s rodinou

15.12.2020 | Osobnosti

Meghan Markle nemá s příbuznými dobré vztahy. Matka Doria je jí sice nejbližší, a dokonce teď žije s ní a princem Harrym pod jednou střechou, ale s ostatními členy své rodiny se kalifornská herečka vídá nerada. Nepřilnula ani k příbuzenstvu prince Harryho. A tak Vánoce budou slavit v Los Angeles s Dorií a přáteli. Meghan přitom už před lety tvrdila, že je to tak lepší než se otravovat s příbuznými.

V rozhovoru pro magazín Grazia, který vyšel ještě před tím, než se stala vévodkyní ze Sussexu, radí, aby lidé dali vale členům rodiny a na svátky raději pozvali kamarády. Jim pak uchystá čistou sváteční tabuli, na bílý ubrus dává vázičky s bílými květinami, luxusní bílý porcelán se zlatým okrajem, stříbrné příbory a omáčníky. Místnost dozdobí kvetoucími větvemi magnolie.

Bílé květiny Meghan miluje a použila je i do své svatební kytky – bílý hrachor, bílý chejr, bílou astilbe, bílý jasmín a bílé jarmanky doplněné bílými pomněnkami.

„Vánoc s přáteli vám umožní porušit rodinné tradice a vyhnout se ovocnému koláči tety Julie! Ať každý kamarád donese své jídlo nebo ho uvařte všichni společně v kuchyni,“ nabádá Markle.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Kuřecí stehna na pivu

(3 hlasů)

Kuře s cuketou

(4 hlasů)

Játra dušená s paprikami

(5 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejistotu nemáte rádi, přesto si jí tento týden užijete víc než dost. Možná je to proto, že se příliš upínáte ke svým plánům. Pamatujte, že ani ty nejpečlivěji připravené nemusejí vyjít, zvláště pokud nezáleží pouz... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:16
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:15
174 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat