Kontroverzní zpěvačka vysekla poklonu Victorii Beckham: Jakou?

Padesátiletá Courtney Love tomu zase dala. Ačkoli vyznává životní styl a hudbu stylu grunge – pohrdá penězi a módou – prohlásila, že miluje šaty o deset let mladší britské návrhářky Victorie Beckham. Vdova po Kurtu Cobainovi tím blahopřála manželce Davida Beckhama k její ceně BFA.

Victoria v Londýně získala britskou módní cenu Best Brand (Nejlepší značka) v pondělí 1. prosince.

„Naprosto zasloužené! Koupila jsem si doslova vše, co jste vytvořila, protože jste ÚCHVATNÁ!“ napsala Courtney Victorii na Twitteru jako gratulaci k ocenění.

Courtney přijede příští rok s kamarádkou Lanou Del Rey do Londýna během jejich společného turné. A návrhářce slibuje, že její londýnský butik vyrabuje. Beckhamová si letos v září otevřela butik v londýnské luxusní čtvrti Mayfair. Courtney sice grunge styl zpívá, ale zřejmě nevyznává. Nákupy u Victorie ji totiž přijdou na tisíce liber a rozhodně nelze říct, že by tím pohrdala penězi a módou.






Celkem  0 komentářů


Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 34 roku 2025 pro vás přináší zajímavou směsici energií. Na začátku týdne se můžete cítit trochu neklidní, možná až přepracovaní, jak se budou úkoly hromadit. Je důležité si zachovat klid a najít si čas na relaxaci, ať už ... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:49
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat