Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nákupy snadno a rychle. Jde to i před Vánoci

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

06.12.2017 | Finance

Znáte to – chcete nakoupit zásobu potravin či dekorací nebo dárečků na Vánoce a v obchodě strávíte poslední zbytky mládí. Nekonečné fronty, zástupy lidí, kteří se prakticky perou o poslední krabičku s cukrovím... Tak tomuhle udělejte letos konec! Jak?

Jak se letos nezbláznit v předvánočních nákupů?

Tři kroky pro klidné nervy

Plánujte


Spoustu času, ale také nervů, vám ušetří skvělá služba Scan&Go, kterou můžete využít v každém z 15 hypermarketů Globus.

Nevyrážejte do obchodů „jen tak“. Pokud se ponoříte do nákupního centra, abyste teprve hledali inspiraci (a pak koupili každou hloupost, která vás uhodí do očí), stanete se jedním z těch stovek bloudících a vystresovaných lidí okolo vás. Namísto toho si doma sedněte, zamyslete se a do obchodu běžte s jasným nákupním seznamem. Tak strávíte v centru minimum času (kterého před svátky ostatně není nazbyt, že).

Neodkládejte

Pro mnohé z nás se šílenství v obchodech stalo důvodem, proč nákupy vánočních dárků nebo potravin k vánoční hostině odsouváme na poslední chvíli. Chyba. Zatímco před pár lety byli lidé, co všechno sháněli 23. prosince, takovou kuriozitou, dnes je to naopak. A tak jsou obchody tím plnější, čím víc se blíží Štědrý den. Proto se zhluboka nadechněte, napište seznam a do obchodů vyrazte hned zítra!

Zakažte si víkendy

A kdy vůbec nenavštěvovat obchodní domy? Ano, o víkendech. Jistě, to má člověk aspoň nějaký čas a energii, ale obojí rychle ztratí v davu dalších nakupujících. Raději se vydejte nakupovat po práci – většina „obchoďáků“ má do devíti do večera (některé i déle, když je ten advent). To jsou obchodní centra přeci jen o něco prázdnější.

Chytré nakupování = Úspora času i nervů

Velmi důležité také je, do kterého z obchodů před Vánocemi vyrazíte. Abyste se vyhnuli stání u pokladen a dlouhým frontám, zamiřte letos do jednoho z 15 hypermarketů Globus a vsaďte na službu Scan & Go. Tu mohly vyzkoušet také naše testerky. Jak byly spokojené?


Snadná obsluha, neustálý přehled o tom, kolik jste za nákup utratili. I to jsou výhody služby Scan&Go v Globusu!

Ačkoli jezdím do Globusu nakupovat poměrně často, ještě nikdy mě nenapadlo tuto službu vyzkoušet a pěkně jsem si vystávala fronty u pokladen. Holt síla zvyku. Po dnešní zkušenosti se službou Scan&Go už nebudu nakupovat jinak. Bylo to super. Jelikož jsem neměla zákaznickou kartičku, provedla jsem po netu registraci a kartičku jsem si vyzvedla v Globusu na informacích. Pak jsem si s kartičkou vyzvedla scanner, tak jak jsem to okoukala ve vašem videu, a vyrazila jsem na nákupy. Bylo to super. Jednoduché, přehledné (líbí se mi, že je na scanneru vidět jak jednotlivé položky, tak celková částka, takže člověk nepřetáhne svůj limit). Byla to zábava. Samoobslužných pokladen bylo hodně, takž zaplacení mi trvalo pár desítek vteřin. Ode dneška už nikdy nebudu stát v Globusu ve frontě a mrhat tak časem a nakupovat budu už jedině se službou Scan&Go. Rozhodně doporučuji, napsala nadšeně testerka Renda4141.

„Bonus kartu jsem si zařídila z pohodlí domova, a tak jsme po příjezdu do obchodu neztráceli žádný čas, jen ji vyzvedli na informacích. Se skenerem jsem nakupovala poprvé a hned mě nadchla jednoduchost jeho obsluhy, okamžitý přehled o aktuální útratě, možnost vše balit rovnou do nákupních tašek i rychlé odbavení na pokladnách vyhrazených speciálně pro Scan&Go. Obzvlášt' ted' v předvánočním čase jsme tak ušetřili spoustu času, popsala testerka splendidka.


Placení je jednoduché. A hlavně nevyndaváte zboží na pokladní pás ani nečekáte ve frontě!

„Člověk má skvělý přehled o útratě, přesně ví, kolik který produkt stojí (to za normálních okolností nebývá vždy samozřejmostí). Nakupování jde rychle a jednoduše, ovládání není složité. A obrovskou výhodou je samozřejmě skutečnost, že zákazník nemusí stát v dlouhé frontě před pokladnou, to je k nezaplacení zvláště teď v předvánočním čase, kdy je v obchodech spousta lidí... přidala se testerka witchie.

„Práce s Scan&Go je naprosto rychlá, jednoduchá, zábavná a hrozně moc to šetří čas. Líbí se mi tento inovativní moderní přístup a konečně STOP frontám! Naprosto všem doporučuji vyzkoušet tento způsob nakupování v prodejnách Globus. Já nakupovala v Globusu v Trmicích, kam pravidelně jezdíme nakupovat, a musím říci, že naprosto super zážitek. Nakupování mě bavilo mnohem více, připadala jsem si trošku, jako bych se vrátila do svých dětských let, kdy jsme si hráli na paní prodavačku. Takže opravdu super, a hlavně to mnohonásobně urychlí čas, člověk nemusí stát dlouhé fronty, nákup si skládá rovnou do svých tašek, které pak jen přendá do kufru auta a jede se domů. Určitě odteď toto zařízení budu používat, dříve jsem z toho měla trochu strach, ale teď už se toho nebojím a myslím si, že se toho bát nemusí nikdo,“ uzavírá testerka Ronika.

Hodnocení všech testerek si můžete přečíst ZDE.

Poplatky za rozhlas a televizi. Proč je vlastně platíme a...

Salát z ředkviček

Salát z ředkviček

9 hlasů
20min 1786 kJ 40 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Placky s medem

11 hlasů
40min 810kJ 40 Kč

Placky z vařených brambor.

Rybí filé s liškami

0 hlasů
1h a 25min 575kJ 200 Kč

Netradiční, ale skvělá kombinace ryby a hub.

Poradny

Jak ochránit budoucího manžela před mými exekucemi?

Dobrý den, na úvod je potřeba říci, že ne všechny dluhy se automaticky stávají součástí společnéh... Více

Jaký zvolit ekologický produkt pro vyčištění WC?

Dobrý den,vaše změna přístupu nás velmi těší. Pokud jde o běžné produkty, máte pravdu, obyčejné č... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více