Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nákupy snadno a rychle. Jde to i před Vánoci

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

6. 12. 2017 | Finance

Znáte to – chcete nakoupit zásobu potravin či dekorací nebo dárečků na Vánoce a v obchodě strávíte poslední zbytky mládí. Nekonečné fronty, zástupy lidí, kteří se prakticky perou o poslední krabičku s cukrovím... Tak tomuhle udělejte letos konec! Jak?

Jak se letos nezbláznit v předvánočních nákupů?

Tři kroky pro klidné nervy

Plánujte


Spoustu času, ale také nervů, vám ušetří skvělá služba Scan&Go, kterou můžete využít v každém z 15 hypermarketů Globus.

Nevyrážejte do obchodů „jen tak“. Pokud se ponoříte do nákupního centra, abyste teprve hledali inspiraci (a pak koupili každou hloupost, která vás uhodí do očí), stanete se jedním z těch stovek bloudících a vystresovaných lidí okolo vás. Namísto toho si doma sedněte, zamyslete se a do obchodu běžte s jasným nákupním seznamem. Tak strávíte v centru minimum času (kterého před svátky ostatně není nazbyt, že).

Neodkládejte

Pro mnohé z nás se šílenství v obchodech stalo důvodem, proč nákupy vánočních dárků nebo potravin k vánoční hostině odsouváme na poslední chvíli. Chyba. Zatímco před pár lety byli lidé, co všechno sháněli 23. prosince, takovou kuriozitou, dnes je to naopak. A tak jsou obchody tím plnější, čím víc se blíží Štědrý den. Proto se zhluboka nadechněte, napište seznam a do obchodů vyrazte hned zítra!

Zakažte si víkendy

A kdy vůbec nenavštěvovat obchodní domy? Ano, o víkendech. Jistě, to má člověk aspoň nějaký čas a energii, ale obojí rychle ztratí v davu dalších nakupujících. Raději se vydejte nakupovat po práci – většina „obchoďáků“ má do devíti do večera (některé i déle, když je ten advent). To jsou obchodní centra přeci jen o něco prázdnější.

Chytré nakupování = Úspora času i nervů

Velmi důležité také je, do kterého z obchodů před Vánocemi vyrazíte. Abyste se vyhnuli stání u pokladen a dlouhým frontám, zamiřte letos do jednoho z 15 hypermarketů Globus a vsaďte na službu Scan & Go. Tu mohly vyzkoušet také naše testerky. Jak byly spokojené?


Snadná obsluha, neustálý přehled o tom, kolik jste za nákup utratili. I to jsou výhody služby Scan&Go v Globusu!

Ačkoli jezdím do Globusu nakupovat poměrně často, ještě nikdy mě nenapadlo tuto službu vyzkoušet a pěkně jsem si vystávala fronty u pokladen. Holt síla zvyku. Po dnešní zkušenosti se službou Scan&Go už nebudu nakupovat jinak. Bylo to super. Jelikož jsem neměla zákaznickou kartičku, provedla jsem po netu registraci a kartičku jsem si vyzvedla v Globusu na informacích. Pak jsem si s kartičkou vyzvedla scanner, tak jak jsem to okoukala ve vašem videu, a vyrazila jsem na nákupy. Bylo to super. Jednoduché, přehledné (líbí se mi, že je na scanneru vidět jak jednotlivé položky, tak celková částka, takže člověk nepřetáhne svůj limit). Byla to zábava. Samoobslužných pokladen bylo hodně, takž zaplacení mi trvalo pár desítek vteřin. Ode dneška už nikdy nebudu stát v Globusu ve frontě a mrhat tak časem a nakupovat budu už jedině se službou Scan&Go. Rozhodně doporučuji, napsala nadšeně testerka Renda4141.

„Bonus kartu jsem si zařídila z pohodlí domova, a tak jsme po příjezdu do obchodu neztráceli žádný čas, jen ji vyzvedli na informacích. Se skenerem jsem nakupovala poprvé a hned mě nadchla jednoduchost jeho obsluhy, okamžitý přehled o aktuální útratě, možnost vše balit rovnou do nákupních tašek i rychlé odbavení na pokladnách vyhrazených speciálně pro Scan&Go. Obzvlášt' ted' v předvánočním čase jsme tak ušetřili spoustu času, popsala testerka splendidka.


Placení je jednoduché. A hlavně nevyndaváte zboží na pokladní pás ani nečekáte ve frontě!

„Člověk má skvělý přehled o útratě, přesně ví, kolik který produkt stojí (to za normálních okolností nebývá vždy samozřejmostí). Nakupování jde rychle a jednoduše, ovládání není složité. A obrovskou výhodou je samozřejmě skutečnost, že zákazník nemusí stát v dlouhé frontě před pokladnou, to je k nezaplacení zvláště teď v předvánočním čase, kdy je v obchodech spousta lidí... přidala se testerka witchie.

„Práce s Scan&Go je naprosto rychlá, jednoduchá, zábavná a hrozně moc to šetří čas. Líbí se mi tento inovativní moderní přístup a konečně STOP frontám! Naprosto všem doporučuji vyzkoušet tento způsob nakupování v prodejnách Globus. Já nakupovala v Globusu v Trmicích, kam pravidelně jezdíme nakupovat, a musím říci, že naprosto super zážitek. Nakupování mě bavilo mnohem více, připadala jsem si trošku, jako bych se vrátila do svých dětských let, kdy jsme si hráli na paní prodavačku. Takže opravdu super, a hlavně to mnohonásobně urychlí čas, člověk nemusí stát dlouhé fronty, nákup si skládá rovnou do svých tašek, které pak jen přendá do kufru auta a jede se domů. Určitě odteď toto zařízení budu používat, dříve jsem z toho měla trochu strach, ale teď už se toho nebojím a myslím si, že se toho bát nemusí nikdo,“ uzavírá testerka Ronika.

Hodnocení všech testerek si můžete přečíst ZDE.

Dovolená na splátky. Opravdu se tak vyplatí?

Kukuřičná polévka

Kukuřičná polévka

10 hlasů
40min 412 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ředkvičková polévka

11 hlasů
40min 228kJ 90 Kč

Recept na dobrou, netradiční polévkuz ředkviček.

Pizza s černými olivami

12 hlasů
1h a 45min 767kJ 95 Kč

Co může být tedy lepší, než si připravit chutné dobrot...

Poradny

Za jakých podmínek mohu synovi zrušit trvalý pobyt?

Dobrý den, Jitko,co se týče zrušení trvalého pobytu, trvalý pobyt může zrušit majitel nemovitosti... Více

Za jak dlouho po nástupu do práce dostanu nemocenskou?

Dobrý den, Bobe,nárok na nemocenské dávky vzniká současně se vznikem pracovního poměru, takže můž... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více