5 sexuálních poloh pro líné holky!

09.09.2015 | Sex a vztahy

Není třeba si nic nalhávat – někdy nemáme tak úplně náladu na milování, ale necháme se přemluvit. Protože ruku na srdce, sex je zábava, i když jsme unavené. Jak se ale úplně nevyčerpat? Nechejte „práci“ na něm.

Pomohou vám k tomu následující pozice.

1. Misionář

Prostě se pohodlně uvelebte na zádech a užijte si jízdu…

2. Vsedě, čelem k sobě

Partner sedí na kraji postele (gauče, křesla apod.), vy sedíte na něm čelem k němu. A i když se může stát, že tím aktivnějším z dvojice jste vy, nemusí to tak být. Tahle poloha totiž muži umožňuje převzít iniciativu – a proti tomu rozhodně nebude.

3. Vy vleže, on vestoje

Zatímco vy ležíte na kraji postele na zádech, muž klečí nebo stojí na zemi. Ideální, nechcete-li být aktivnější osobou.

4. Zezadu, ale trochu jinak

Zkuste typickou polohu, kdy jste na všech čtyřech a muž do vás proniká zezadu, trochu upravit – položte se na břicho a pod boky si vsuňte vyšší polštář.

5. Na boku

Je to vaše oblíbená poloha na spaní? Tak proč ji nevyužít i při milování? Prostě se polože pohodlně na bok a nechte se potěšit...Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám planety přinesou do vašeho milostného života nové impulzy a dynamiku. Pokud jste v partnerském vztahu, čeká vás období plné komunikace a porozumění. Věnujte svému partnerovi více pozornosti a buďte vnímaví k jeho potřebá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat