Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Ten nejlepší penis podle žen: Kolik měří?

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

6. 5. 2016 | Sex a vztahy

Malý, velký, tlustý, tenký, zakřivený, chlupatý, oholený…. Penis má mnoho podob a charakteristik, nicméně stejně všechny zajímá, jak je velký. Máte svého favorita? Zapadáte do skupiny žen, která zvolila ideální míry? Možná jste spíš černá ovce…

Jakožto žena o penisu dřív či později nevyhnutelně zjistíte jednu věc. Muži ho berou neskutečně vážně a připisují mu ohromnou důležitost srovnatelnou s… Vlastně s ničím. Penis je jen jeden a jeho nesmírná hodnota taky – což my ženy někdy obtížněji chápeme.

Základní charakteristika muže

Ne, my neprovozujeme neměnné rituály na záchodcích, počínaje způsobem, jakým muž svůj penis uchopí a vytáhne, až po pověstnou poslední kapku, která stejně vždycky skončí ve spodním prádle.

Ne, my se každé ráno hned po probuzení nedotýkáme svých genitálií a stejně tak je láskyplně nepohladíme při usínání. A ne, my netelefonujeme a přitom nemáme jednu ruku v trenkách….

Ok, ale zato víme, jaké penisy se nám líbí. Koneckonců, náš názor potvrdil i nejnovější výzkum, který zodpověděl otázku, jež sužovala muže celou věčnost. Jaká je ideální velikost?

Podívej se, sáhni si a pověz…

Průlomová studie byla postavena na 33 kusech 3D modelů vzpřímených penisů a výzkumníci z univerzity New Mexico a California je předvedli 75 ženám ve věku 18 až 65 let. (Jednalo se o Kaliforňanky, podle dotazníku sexuálně zkušené a žijící v sexuálním vztahu.)

Pokud vás zajímá, jak to bylo s velikostí, tak ty se pohybovaly od 10,16 do 21,59 centimetrů na délku a od 6,35 až do 17,78 centimetrů po obvodu. Úkol pro respondentky zněl jasně: Zvolte svůj oblíbený penis pro dlouhodobý vztah a taky pro vášnivou noc. No a výsledky?

V dlouhodobém vztahu se na špičce oblíbenosti drží ptáček s 16 centimetry délky a 12 centimetry v obvodu. U náhodné známosti je to trochu něco jiného. 16,25 centimetrů délka, 12,7 centimetrů obvod.

Sex s větším? Proboha, jen občas!

Ženy pro jednorázový sex raději volí větší velikost penisu, zejména tu obvodovou,“ uvádí vědci s tím, že i když je tato preference vyšší než průměrná velikost penisu, jedná se jen o mírný nadprůměr, z něhož by muži neměli být vystresovaní. „Ženy mohou dávat přednost menší velikosti pyje u dlouhodobého partnera, a to z jednoho prostého důvodu. Fyzické pohodlí,“ dodávají. (Respektive, kdo v sobě neměl skoro až vorvaně, neuvěří.)

Výsledky českých mužů

Jak moc je reálné, že máte doma „ideálního“? Podle celorepublikového výzkumu sexuálního chování Čechů vyplynulo, že 25,1 % mužů vlastní penis o délce 16 až 20 centimetrů, druhou příčku drží ti, kdo mají 11 – 15 centimetrů (11,1 %) a pouhá 4 % mužů o sobě tvrdí, že ten jejich měří nad 21 centimetrů. Věřit můžete, ale nemusíte. Sexuolog Petr Weiss v souvislosti s touto tematikou říká, že zhruba 25 % českých mužů má právě v tomhle „velké oči“. Buď jak buď, do ideálu se nejspíš vejde větší část českého národa. A ještě jedna velmi, ale opravdu velmi důležitá věc…

O centimetr víc nebo míň, skutečnost je taková, že když se muž na svůj penis soustředí až příliš mnoho, většinou od své partnerky vyžaduje nepřiměřenou míru pozornosti. Jenže pak s ní obvykle nedokáže plnohodnotně žít.

Pláč, smích či kýchání po orgasmu jsou běžné

Salát Nicoise

Salát Nicoise

16 hlasů
20min 517 kJ 107 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem Memo...

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a upravte jídelníček

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a up...

Snaha o dítě. Pomůže feng-šuej?

Snaha o dítě. Pomůže feng-šuej?

Praní není věda: Tahle pravidla ale dodržujte

Praní není věda: Tahle pravidla ale dodržujte

ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Podlaha jako zrcadlo díky Rowenta Clean and Steam

ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Podlaha jako zrcadlo díky ...

Tip na večeři

Cibulová polévka

21 hlasů
35min 405kJ 73 Kč

Recept na vydatnou cibulovou polévku.

Těstoviny s nivou a žampióny

14 hlasů
50min 880kJ 99 Kč

Těstoviny rychle, chutně a sytě.

Poradny

Syn dokončil povinnou školní docházku, jak získat ID?

Dobrý den, evidence na úřadě práce je dobrovolná, nikoliv povinná. Váš syn se tedy na úřadě prác... Více

Mohu převést rodičovský příspěvek na babičku dítěte?

Dobrý den, při pobírání rodičovského příspěvku si můžete přivydělat bez omezení, příjmy rodiče p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Přátelé vám budou závidět. Faktem totiž je, že váš život je v poslední době plný dobrodružství. Nejenom, že se rutina a stereotyp vám budou v týdnu cizí, ale dokonce investujete do několika nových věcí. Není tedy divu, že kamarádi touž...

Více