Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Dlouhodobý vztah = předstírání orgasmu!

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

01.08.2016 | Sex a vztahy

Partneři v dlouhodobých vztazích se většinou přistihnou při tom, že je sex s protějškem – často už poněkud stereotypní – ne úplně baví. A protože nemůžou dosáhnout vyvrcholení, tak ho zahrají. Říct své drahé polovičce, že to nejde, je totiž ožehavé. Může ranit city milované osoby a narušit jinak dobře fungující soužití. Orgasmus tak předstírá osmašedesát procent žen a osmadvacet procent mužů.

U mužů je často důvodem k fingování orgasmu opilost, která znesnadňuje dosažení orgasmu kvůli snížené citlivosti tkání a zpomalené reakci nervového systému. Z průzkumu seznamky Illicit Encounters, která zprostředkovává kontakty mezi nevěrnými zadanými lidmi, také vyplývá, že fingovat orgasmus se muži snaží právě při sexu na jednu noc, když si uvědomí, že to byla chyba a nestojí to za to. Tuhle techniku ukončení sexu volí každý desátý nevěrník mužského pohlaví.

Z průzkumu dále vyplývá, že čím déle lidé žijí ve vztahu, tím je předstírání vyvrcholení běžnější. U žen osmkrát a u mužů třikrát častější než v novém vztahu nebo čerstvé zamilovanosti.

Čtyřiapadesát procent žen nepovažuje předstírání za problém a naopak vyřčení pravdy – že nemůžou vyvrcholit – je podle nich nebezpečnější a udělá víc škody než užitku. Dvaačtyřicet procent žen tvrdí, že zahrát to na muže je hračka. Jen dvanáct procent mužů si myslí, že jsou v tomto dobří herci a umějí to skvěle fingovat.

Mnoho žen se snaží zachránit city manžela či dlouhodobého partnera tím, že finguje orgasmus při nekvalitním sexu. Je to jednodušší než ve vztahu konfrontovat tyto hlubší problémy. Zřejmě je ale daleko zajímavější, kolik mužů to dělá také, navíc ze stejných důvodů jako ženy,“ uvedl Christian Grant ze společnosti Illicit Encounters.

Laškovné otevírání a zavírání očí při sexu

Bramborák v pekáči

Bramborák v pekáči

17 hlasů
1h a 5min 409 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové plátky s oregánem

11 hlasů
55min 1107kJ 140 Kč

Smažené masové „špízy“ se sýrem a cuketou.

Fazolkový salát

3 hlasy
30min 434kJ 80 Kč

Salát s fazolových lusků a červených fazolí.

Poradny

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Jak žádat o ošetřovné, když je škola už otevřená?

Dobrý den,na základě informací uvedených na stránkách MPSV se domnívám, že formulář/potvrzení by ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více