Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Má váš partner pár kilo navíc? Pak je výkonnější v posteli

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

25. 7. 2018 | Sex a vztahy

Stěžujete si, že má váš partner pneumatiku okolo pasu, silnější stehna nebo dvojitou bradu? I když dietologové asi nebudou souhlasit, má tento stav jistá pozitiva! Muži s kily navíc se prý mohou milovat mnohem déle než ti vyrýsovaných postav! Američané jako národ tlouštíků se konečně mohou radovat!

Výzkumníci turecké university Erciyes v Kayseri provedli roční studium, ve kterém se zabývali spojitostí body mass indexu (BMI – ukazatel tělesné hmotnosti) a mužské sexuální výkonnosti. Co zjistili? Že lidé s nadbytkem tuku v těle vydrží v posteli déle! Přišli na to tak, že „prostorově větší“ muži se byli schopni milovat v průměru 7,3 minuty, zatímco ti štíhlí měli štěstí, pokud jejich vášeň trvala aspoň 108 sekund. (Výzkumu se zúčastnila více jak stovka respondentů.) Co za tím vězí?

V každém mužském těle je kus ženy

Za vše mohou ženské hormony! Muži s rosolem na svém těle měli v organismu vyšší hladinu ženského pohlavního hormonu estradiolu. Ten zřejmě narušil přirozený chod mužského těla a trochu přibrzdil nástup orgasmu. Ironií je, že u některých testovaných mužů platilo pravidlo, že čím méně mužně jejich tělo působilo, tím lepší milenci dokázali být.

Možná se svým partnerkám snažili vykompenzovat svůj tělesný „handicap“. Vždyť podle magazínu Journal of Sex & Marital Therapy obéznější muži případné narážky na svoji hmotnost neberou příliš osobně a tragicky, nýbrž se s ní vyrovnávají mnohem, mnohem lépe než ženy.

Pár kilo navíc milování nebrání

Tak, a je to venku. Konečně nějaká zpráva k dobru, když už se musíte potýkat s nedostatkem prostoru při milování kvůli partnerově pneumatice na břiše. Jemu to možná nevadí, ale co vám? Víte, jak si trochu zpohodlnit sex, když má vaše drahá polovička nějaké to kilo navíc? Milujte se ve vhodných polohách!

Správná milostná akrobacie nezatěžuje klouby

Prvotním krokem je zkoušet a najít z těch šesti set oficiálně evidovaných erotických poloh tu, která vám oběma bude vyhovovat. Požadavky jsou jasné: pozice nesmí snižovat ohebnost trupu, být nepohodlná nebo příliš fyzicky i technicky náročná. Proto se milencům XXL velikosti doporučují „lžičky“. Tu polohu znáte. Ležíte na boku v řadě za sebou a je jedno, kdo z vás váží padesát kilo a kdo o šedesát víc.

Úspěch vztahu stojí na vzájemné oddanosti

Salát s vařenými vejci

Salát s vařenými vejci

16 hlasů
40min 1173 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře Giouvetsi

15 hlasů
1h a 10min 416kJ 165 Kč

Pokud máte rádi kuře a chcete zkusit nový recept, tent...

Polévka z rajčat a paprik

17 hlasů
1h a 5min 232kJ 105 Kč

Výborná zeleninová polévka z paprik a rajčat s tymiáne...

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více